Dobré noviny
Bratislava bude opäť in-line, začne sa na Slovakia Ringu
SITA
SITA

Bratislava bude opäť in-line, začne sa na Slovakia Ringu

Na jazdu tradične nie je potrebná žiadna registrácia a je zdarma pre každého, kto vie korčuľovať a brzdiť.

BRATISLAVA 8. júna - Podujatie Bratislava-inline 2012 opäť odštartuje v piatok 8. júna sezónu na okruhu Slovakia Ring v rámci Majstrovstiev sveta automobilov FIA GT1 v Orechovej Potôni, štart 9. ročníka je naplánovaný na 20:00, predpokladaný koniec je o 21:30.

Pre agentúru SITA to uviedla Monika Hurbanová z Bratislava-inline. Už tretí raz majú korčuliari, ale aj cyklisti, kolobežkári a iní kolieskoví športovci možnosť zajazdiť si bez motora na špičkovom asfalte auto-moto okruhu Slovakia Ring.

"Bude pre nich sprístupnený viac ako tritisíc metrov dlhý, 12 metrov široký variant s dvoma horizontmi, bez rýchlostných obmedzení," informovala Hurbanová. Záujemcovia nájdu viac informácií TU a TU. Na jazdu tradične nie je potrebná žiadna registrácia a je zdarma pre všetkých mladých, starých, jednotlivcov, dvojice, rodiny s deťmi, pre každého, kto vie korčuľovať a brzdiť.

Deviaty ročník letných korčuliarskych piatkov sa bude konať každý piatok počas celých letných prázdnin od 6. júla do 31. augusta. Ide o organizované prejazdy po cestách v sprievode polície, inline teamu a prvej pomoci.

Cesty nie sú úplne uzavreté, doprava sa zastavuje priebežne. Záujemcovia sa stretávajú vždy o 20:00 v oddychovej zóne za bratislavským Auparkom alebo za novostavbou Slovenského národného divadla, štartuje sa o 21:00 a končí sa približne o 22:45 návratom na miesto štartu.

Striedať sa bude päť trás v dĺžke približne 12 km. Jazdy sa konajú len v dobrom počasí, oznámenie o konaní akcie sa robí vždy v piatok v čase obeda. Tento rok Bratislava-inline opäť plánuje aj jazdy v ďalších mestách ako je Trnava, Piešťany a Nitra.

Nenechajte si ujsť príležitosť zadarmo si pozrieť najrýchlejšie a najdrahšie pretekárske autá sveta ako Ferrari, Porsche a Lamborghini. Zapojte sa do SÚŤAŽE portálu Webnoviny.sk.

Už ste čítali?

List od neznámeho dievčaťa zmenil jeho život. Slovák Marián sa vo Vietname zaľúbil a našiel cestu ku káve

Mal som asi naivnú predstavu, že ľudia, čo robia s kávou, sú bohatí, spomína…

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…