Ronaldinho bude hrať za Atletico Mineiro - Dobré noviny
Dobré noviny
Ronaldinho bude hrať za Atletico Mineiro

Ronaldinho bude hrať za Atletico Mineiro

Bývalá hviezda "blaugranas" a AC Miláno hrávala doteraz za Flamengo, kde však z finančných dôvodov predčasne ukončila svoje pôsobenie.

SAO PAULO 4. júna - Brazílsky futbalista Ronaldinho by mal prestúpiť do Atletica Mineiro.

Bývalá hviezda FC Barcelona a AC Miláno hrávala doteraz za Flamengo, kde však z finančných dôvodov predčasne skončila. Ronaldinho žaluje klub za dlh voči nemu vo výške 20 miliónov dolárov.

Tridsaťjedenročný stredopoliar sa dostal v uplynulých týždňoch pod paľbu kritiky za neprimerané výkony, ich príčina teda uzrela svetlo sveta - nevyplatené financie.

Klub mu na základe rozhodnutia súdu musí vyplatiť všetky podlžnosti.

Dohoda medzi Ronaldinho a Atleticom Mineiro ešte nie je na svete. Televízne zábery však v pondelok odhalili, že Ronaldo de Assis Moreira, ako znie Ronaldinhovo celé meno, trénoval s tímom v Belo Horizonte. Oficiálne by ho ako hráča tímu brazílskeho majstra z roku 1971 mali predstaviť v pondelok podvečer miestneho času.

Už ste čítali?