Dobré noviny
Heidi Klum bude moderovať MTV Europe Music Awards
SITA
SITA

Heidi Klum bude moderovať MTV Europe Music Awards

Supermodelka divákom slávnostného večera sľubuje veľa zábavy.

BRATISLAVA 26. septembra - Americko-nemecká modelka Heidi Klum bude moderátorkou slávnostného večera MTV Europe Music Awards.

Ako sama uviedla, na túto úlohu sa veľmi teší. "Udeľovanie MTV Europe Music Awards je jedným z najdôležitejších večerov v oblasti hudby, módy a kultúry. Som vzrušená z toho, že budem mať možnosť predstaviť túto jedinečnú šou divákom na celom svete. Bude to zábava," uviedla Klum.

Nominácie na tohtoročné MTV Europe Music Awards ovládla barbadoská speváčka Rihanna. Šancu získať sošku má v šiestich kategóriách - Najlepšia pieseň (We Found Love feat. Calvin Harris), Najlepšia interpretka, Najlepší popový interpret, Najlepšie video (We Found Love), Najlepší look a Najlepší fanúšikovia.

Za ňou s piatimi nomináciami nasleduje country-popová speváčka Taylor Swift, ktorá Rihanne konkuruje v kategóriách Najlepšia interpretka, Najlepší popový interpret i Najlepší look.

Dve nominácie si vyslúžila i za svoje živé vystúpenia. Po štyri sošky môžu získať Justin Bieber a Katy Perry, trikrát nominované sú Lady Gaga, Lana Del Rey, Nicki Minaj a Carly Rae Jepsen.

V kategórii najlepšia pieseň okrem spomínanej We Found Love od Rihanny a Calvina Harrisa o cenu bojujú Carly Rae Jepsen a jej Call Me Maybe, Gotye a Somebody That I Used To Know, Pitbull feat. Chris Brown s ich International Love a Fun feat. Janelle Monáe so skladbou We Are Young.

V kategórii Najlepší interpret zo Slovenska / Česka si nomináciu vyslúžili české formácie Mandrage a Sunshine, český spevák Ben Cristovao, slovenská speváčka Celeste Buckingham a slovenský rapper Majk Spirit. Vlani aj predvlani túto kategóriu ovládla česká kapela Charlie Straight.

Hlasovanie sa začalo v pondelok 17. septembra na webstránke tv.mtvema.com/vote, v hlavných kategóriách bude otvorené do 9. novembra 11:59 SEČ.

Slávnostné udeľovanie cien sa uskutoční v nedeľu 11. novembra vo Frankfurte. Televízia MTV ešte nezverejnila mená účinkujúcich ani tých, ktorí budú ocenenia odovzdávať.

Informácie pochádzajú z webstránky www.hollywoodreporter.com a archívu agentúry SITA.

Už ste čítali?

List od neznámeho dievčaťa zmenil jeho život. Slovák Marián sa vo Vietname zaľúbil a našiel cestu ku káve

Mal som asi naivnú predstavu, že ľudia, čo robia s kávou, sú bohatí, spomína…

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…