Dobré noviny
Odprezentujte Vašu firmu štýlovo
TASR
TASR

Odprezentujte Vašu firmu štýlovo

Využite jarnú akciu a nechajte rozkvitnúť vašu prezentáciu vytvorenú odborníkmi! Špeciálne na jarné obdobie si pre Vás tím spoločnosti PeknéPrezky pripravil 10%-nú zľavu na svoje služby.

Odprezentujte Vašu firmu štýlovo Foto: PeknéPrezky

Bratislava 20. apríla (OTS) - Vytvoriť slide v PowerPointe dnes už naozaj nie je ničím výnimočným. Vytvoriť však dobrú, prehľadnú, a zároveň pútavú prezentáciu, ktorá odovzdáva myšlienku a zanecháva dojem, chce pomoc odborníkov, akými sú aj dizajnéri pracujúci pre agentúru PeknéPrezky. Ich práca je zároveň aj ich záľubou a každému slide-u venujú osobitú pozornosť.

Trojica mladých tvorcov vám pomocou PowerPointu a trochou kreativity pomôže predstaviť váš produkt, službu či spoločnosť, a to veľkolepo. Samozrejme toho majú vo svojom portfóliu viac. Či už potrebujete navrhnúť firemnú prezentačnú šablónu v súlade s korporátnym dizajnom, alebo vypracovať prehľadnú infografiku, radi a ochotne to urobia za Vás. Ak už prezentáciu máte a nie ste si ňou istí, môžete si ju nechať skontrolovať a vylepšiť. Hravo sa popasujú aj s takouto výzvou a prekopú ju hoc aj od základov, alebo jej len vdýchnu príbeh a myšlienku, čím ju oživia.

Aj tu platí, že začať treba z gruntu. Príprava prezentácie je jednou z najdôležitejších častí, ktorej sa paradoxne venuje najmenej pozornosti. Preto ju určite netreba podceniť. Aj keď máte naozaj výnimočný dar reči, výhru nemáte zaručenú. Najmä keď si vezmete do úvahy fakt, že schopnosť uchovávať informácie postupne klesá, a že maximálna sústredenosť trvá maximálne prvých 8-12 minút. A aj to, len v prípade, že ste svojich divákov zaujali. Vtedy je naozaj dôležité nenechať publikum zívať.

Platí to v každom prípade. Či už chcete prezentovať svoj nový produkt, službu, spoločnosť, alebo chcete zaujať publikum na konferencii, či osloviť potenciálneho klienta.

Prečo si vybrať práve PeknéPrezky?

Hovoria za nich referencie. Pretože sú naozaj dobrí v tom, čo robia si ich služby vybrali aj viaceré známe spoločnosti ako IBM, Slovnaft, Union, TV Markíza ale aj mnohé stredné a menšie firmy, ktoré sa potrebujú odlíšiť od konkurencie pútavou prezentáciou.

Okrem toho Vám vytvorenie prezentácie odborníkom ušetrí veľa času. Dizajnéri presadia Vaše myšlienky tým, že im vdýchnu formu a vizualizáciu. „Snažíme sa našim zákazníkom vždy vyjsť v ústrety a dokázať im, že prezentácie nás naozaj bavia a vieme ako na ne.“ Hovorí riaditeľ PeknýchPreziek Peter Bennár. O tom, že to nie sú len prázdne slová svedčia aj čísla.

Za necelé 2 roky vytvorili ich dizajnéri takmer 300 prezentácií, viac než 8000 slideov, kde spolu použili cez 6000 obrázkov. Tieto čísla samozrejme každým dňom rastú.

Ak sa rozhodnete vyskúšať ich službu aj vy, tak sa pripravte na veľa otázok súvisiacich s vašimi potrebami a cieľmi. Už na začiatku je veľmi dôležité ujasniť si, čo by malo byť hlavnou myšlienkou prezentácie, a tiež čo ňou chcete docieliť. Následne s Vami budú celú prezentáciu konzultovať, aby naplnili všetky Vaše očakávania. Celú prípravu je možné zhrnúť do troch krokov:

1. Vyzbieranie podkladov a návrh štruktúry

2. Grafický návrh

3. Finalizácia

Prezentační dizajnéri sa tejto záľube venujú už niekoľko rokov, čo je vidieť na ich výsledkoch. Pozrite si ich na stránke agentúry pekneprezky.sk a presvedčte sa sami!

Nezabudnite využiť 10% -nú zľavu, ktorá platí len do konca mája.

Už ste čítali?

Namiesto stužkovej jej pripravovali pohreb. Barborka si nestihla splniť veľký sen, no darovala život

Počas svojho krátkeho života bola anjelik, ktorý všade rozdával…

List od neznámeho dievčaťa zmenil jeho život. Slovák Marián sa vo Vietname zaľúbil a našiel cestu ku káve

Mal som asi naivnú predstavu, že ľudia, čo robia s kávou, sú bohatí, spomína…

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…