Dobré noviny
Herečka Emma Watson je vyvolená pre rolu v Noemovej arche
SITA
SITA

Herečka Emma Watson je vyvolená pre rolu v Noemovej arche

Mladá herečka vraj mala pri postave Ily v biblickom príbehu o Noemovi rovnaký pocit, ako kedysi pri role Hermiony.

BRATISLAVA 24. septembra - Britská herečka Emma Watson je presvedčená o tom, že je pre rolu vo filme o Noemovej arche predurčená. Sama uviedla, že keď sa dozvedela o ponuke zahrať si Ilu, mladú ženu, o ktorú má záujem Noemov syn Sém, vedela, že je pre ňu ako stvorená.

Cítila sa totiž rovnako, ako keď sa pred vyše desiatimi rokmi dozvedela o možnosti zahrať si Hermionu vo filmovej sérii o čarodejníkovi Harrym Potterovi.

"Keď mi zavolala moja agentka, povedala som jej, ‘Tá úloha patrí mne.‘ Mala pocit, že som príliš domýšľavá, no vysvetlila som jej to, ‘Nerozumiete mi, ja jednoducho viem, že som na tú rolu predurčená.‘ Bolo to úplne rovnaké ako pri Hermione," prezradila 22-ročná Watson, ktorá napokon rolu dostala.

Snímku s pôvodným názvom Noah bude režírovať jeden z najuznávanejších filmárov súčasnosti Darren Aronofsky. Hlavnú rolu Noema si zahrá Austrálčan Russell Crowe, úlohu Séma zveril režisér Douglasovi Boothovi.

Emma Watson je známa predovšetkým ako Hermiona zo série filmov o Harrym Potterovi. Po skončení nakrúcania populárnych čarodejníckych snímok si ostrihala vlasy, pustila sa aj do modelingu a v súčasnosti je považovaná za jednu z najlepšie sa obliekajúcich Britiek. Objavila sa v snímke Môj týždeň s Marilyn (2011), ktorá vyniesla Michelle Williams a Kennethovi Branaghovi nominácie na Oscara za herecké výkony.

Ešte v lete minulého roka prijala účinkovanie vo filmovej adaptácii rozprávky Kráska a zviera v réžii Mexičana Guillerma del Tora. Tento rok ju fanúšikovia a fanúšičky môžu vidieť v romantickej dráme The Perks of Being a Wallflower o 15-ročnom chlapcovi, ktorý sa snaží vyrovnať s nástrahami života.

Informácie pochádzajú z webstránky Digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Už ste čítali?

List od neznámeho dievčaťa zmenil jeho život. Slovák Marián sa vo Vietname zaľúbil a našiel cestu ku káve

Mal som asi naivnú predstavu, že ľudia, čo robia s kávou, sú bohatí, spomína…

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…