Reakcie nových držiteľov televíznych cien Emmy
SITA
SITA

Reakcie nových držiteľov televíznych cien Emmy

Herec Jon Cryer z Dva a pol chlapa sa vyjadril, že je šokovaný. Myslel, že opäť vyhrá Jim Parsons.

BRATISLAVA 24. septembra - Nedeľná noc 64. ročníka udeľovania televíznych cien Primetime Emmy patrila komediálnemu seriálu Taká moderná rodinka (2009), dramatickému seriálu Homeland (2011) a životopisnému filmu Prezidentské voľby (2012). Všetky tri si totiž z losangeleského Nokia Theatre L.A. Live odniesli po štyri ceny. Agentúra SITA prináša reakcie víťazov prestížnych cien.

Julie Bowen (Taká moderná rodinka) - najlepšia herečka vo vedľajšej úlohe komediálneho seriálu:

"Sošku umiestnim ďaleko od môjho syna Olivera, ktorý tú predchádzajúcu rozbil. Bude na najvyššej poličke, ďaleko od detí, ktoré okupujú môj dom."

Louis C.K., ktorý si odniesol dve ceny v kategóriách Najlepší scenár komediálneho seriálu (Rozvedený so záväzkami - epizóda: Pregnant) a Najlepší scenár zábavnej šou (série alebo špeciálu) (Louis C.K. Live at the Beacon Theatre) o tom, prečo jeho šou v minulosti nezožali veľký úspech:

"Som lepší než som bol v minulosti a dúfam, že v budúcnosti budem lepší ako teraz. Vždy, keď máte za sebou zlyhanie, urobíte niečo lepšie. Okrem toho, som starší a starší ľudia bývajú bystrejší a vtipnejší".

Jon Cryer (Dva a pol chlapa) - najlepší herec v hlavnej úlohe komediálneho seriálu:

"Som šokovaný rovnako ako vy, ľudia. To je asi jediné, čo k tomu môžem povedať. Preto bola moja ďakovná reč taká zlá. Myslel som si, že znovu vyhrá Jim Parsons. Seriál Teória veľkého tresku je momentálne na vrchole a Jim sa bohužiaľ stále nezhoršil. Ani na minútu som si nepomyslel, že by sa to mohlo stať."

Julia Louis-Dreyfus (Veep) - najlepšia herečka v hlavnej úlohe komediálneho seriálu:

"Toto je obrovské šťastie. Veľmi ma dojalo, že som to dostala za tretiu sériu. Potrebujem tabletku, bolí ma hlava. Nemôžem tomu uveriť, som nadšená."

Claire Danes (Homeland) - najlepšia herečka v hlavnej úlohe dramatického seriálu. Okrem tohto ocenenia má seriál Homeland na konte aj trofeje pre najlepšieho herca v hlavnej úlohe dramatického seriálu (Damian Lewis), najlepší dramatický seriál a za scenár (Alex Gansa, Howard Gordon a Gideon Raff). V minulých ročníkoch podobne na udeľovaní cien Emmy triumfoval seriál Mad Men.

"Nerobili sme náš seriál, aby sme im hádzali polená pod nohy. Z víťazstva sme nadšení, a tak trochu aj vyľakaní. Myslím si, že nikto z nás nečakal, že nás takto ocenia hneď na začiatku. Je to veľmi milé."

Steve Levitan (Taká moderná rodinka - epizóda: Baby on Board) - najlepšia réžia komediálneho seriálu, o prezentácii gejov a lesieb v televízii:

"Vždy, keď sú v televízii seriály ako Taká moderná rodinka alebo Will & Grace, ktoré prezentujú gejov a lesby a sú úspešné, otvárajú sa tým ďalšie dvere. Výkonní producenti sa potom touto témou neboja zaoberať."

Julianne Moore (Prezidentské voľby) - najlepšia herečka v hlavnej úlohe minisérie alebo filmu:

"Chcela by som vyzdvihnúť dve ženy, ktoré pracujú v televízii a mali nesmierny vplyv na voľby v roku 2008 - Tinu Fey a Katie Couric. V mojom výskume som zistila, že mali obrovský vplyv a to je naozaj pôsobivé."

Bertram van Munster, výkonný producent programu The Amazing Race - najlepšej súťažnej reality šou:

"Naša šou je úplne iná. Je to skutočná reality šou. Ideš, prídeš prvý, zvíťazíš. Prídeš posledný, prehráš. Je to absolútne nepredvídateľné a myslím si, že pre publikum aj veľmi atraktívne. Nečakali sme, že vyhráme."

Zdroje: tvline.com a www.hollywoodreporter.com.

Už ste čítali?

Rómsky lekár z Košíc: Na ZŠ mi imponovalo, keď odo mňa odpisovali…

Nikolas Rybár je mladý doktor s veľkou chuťou do života. Na pacientov nechce…

Slovenka svojimi šperkami očarila Meghan Markle. Jej tvorba…

Jej šperky inšpirované Slovenskom sa tešia veľkej obľube aj v…

Ženy bojujúce s rakovinou: Prísť o prsia či vlasy nie je hanba.…

Brošne s motívom kozy vznikli z osobnej skúsenosti troch kamarátok.…

Pani Eva skrášľuje sama vo voľnom čase okolie svojej bytovky.…

Pestré farby, kamienky či kvietky. Takáto krása sa pred bytovkami nevidí…

Peter Nagy: Snažiť sa zapáčiť tínedžerom by bolo trápne. Robím…

Skladba Profesori Indigo mala v skutočnosti už sedem rokov, keď sa z nej zo dňa na deň stal…

Radana má sklerózu multiplex. Keď jej ju diagnostikovali, nevedela…

Ľudia neraz o tomto ochorení nechcú rozprávať. 

Logopedička: Mamička vie správnu reč dieťaťa ovplyvniť už tesne…

Detí, ktoré majú problémy s rečou či artikuláciou, je v…

Uznávaný český pedagóg: Mama je doma kráľovná, nie slúžka. Zariadiť…

Vysokoškolský pedagóg, spíker a lektor Marek Herman pre Dobré…