Reakcie nových držiteľov televíznych cien Emmy
SITA
SITA

Reakcie nových držiteľov televíznych cien Emmy

Herec Jon Cryer z Dva a pol chlapa sa vyjadril, že je šokovaný. Myslel, že opäť vyhrá Jim Parsons.

BRATISLAVA 24. septembra - Nedeľná noc 64. ročníka udeľovania televíznych cien Primetime Emmy patrila komediálnemu seriálu Taká moderná rodinka (2009), dramatickému seriálu Homeland (2011) a životopisnému filmu Prezidentské voľby (2012). Všetky tri si totiž z losangeleského Nokia Theatre L.A. Live odniesli po štyri ceny. Agentúra SITA prináša reakcie víťazov prestížnych cien.

Julie Bowen (Taká moderná rodinka) - najlepšia herečka vo vedľajšej úlohe komediálneho seriálu:

"Sošku umiestnim ďaleko od môjho syna Olivera, ktorý tú predchádzajúcu rozbil. Bude na najvyššej poličke, ďaleko od detí, ktoré okupujú môj dom."

Louis C.K., ktorý si odniesol dve ceny v kategóriách Najlepší scenár komediálneho seriálu (Rozvedený so záväzkami - epizóda: Pregnant) a Najlepší scenár zábavnej šou (série alebo špeciálu) (Louis C.K. Live at the Beacon Theatre) o tom, prečo jeho šou v minulosti nezožali veľký úspech:

"Som lepší než som bol v minulosti a dúfam, že v budúcnosti budem lepší ako teraz. Vždy, keď máte za sebou zlyhanie, urobíte niečo lepšie. Okrem toho, som starší a starší ľudia bývajú bystrejší a vtipnejší".

Jon Cryer (Dva a pol chlapa) - najlepší herec v hlavnej úlohe komediálneho seriálu:

"Som šokovaný rovnako ako vy, ľudia. To je asi jediné, čo k tomu môžem povedať. Preto bola moja ďakovná reč taká zlá. Myslel som si, že znovu vyhrá Jim Parsons. Seriál Teória veľkého tresku je momentálne na vrchole a Jim sa bohužiaľ stále nezhoršil. Ani na minútu som si nepomyslel, že by sa to mohlo stať."

Julia Louis-Dreyfus (Veep) - najlepšia herečka v hlavnej úlohe komediálneho seriálu:

"Toto je obrovské šťastie. Veľmi ma dojalo, že som to dostala za tretiu sériu. Potrebujem tabletku, bolí ma hlava. Nemôžem tomu uveriť, som nadšená."

Claire Danes (Homeland) - najlepšia herečka v hlavnej úlohe dramatického seriálu. Okrem tohto ocenenia má seriál Homeland na konte aj trofeje pre najlepšieho herca v hlavnej úlohe dramatického seriálu (Damian Lewis), najlepší dramatický seriál a za scenár (Alex Gansa, Howard Gordon a Gideon Raff). V minulých ročníkoch podobne na udeľovaní cien Emmy triumfoval seriál Mad Men.

"Nerobili sme náš seriál, aby sme im hádzali polená pod nohy. Z víťazstva sme nadšení, a tak trochu aj vyľakaní. Myslím si, že nikto z nás nečakal, že nás takto ocenia hneď na začiatku. Je to veľmi milé."

Steve Levitan (Taká moderná rodinka - epizóda: Baby on Board) - najlepšia réžia komediálneho seriálu, o prezentácii gejov a lesieb v televízii:

"Vždy, keď sú v televízii seriály ako Taká moderná rodinka alebo Will & Grace, ktoré prezentujú gejov a lesby a sú úspešné, otvárajú sa tým ďalšie dvere. Výkonní producenti sa potom touto témou neboja zaoberať."

Julianne Moore (Prezidentské voľby) - najlepšia herečka v hlavnej úlohe minisérie alebo filmu:

"Chcela by som vyzdvihnúť dve ženy, ktoré pracujú v televízii a mali nesmierny vplyv na voľby v roku 2008 - Tinu Fey a Katie Couric. V mojom výskume som zistila, že mali obrovský vplyv a to je naozaj pôsobivé."

Bertram van Munster, výkonný producent programu The Amazing Race - najlepšej súťažnej reality šou:

"Naša šou je úplne iná. Je to skutočná reality šou. Ideš, prídeš prvý, zvíťazíš. Prídeš posledný, prehráš. Je to absolútne nepredvídateľné a myslím si, že pre publikum aj veľmi atraktívne. Nečakali sme, že vyhráme."

Zdroje: tvline.com a www.hollywoodreporter.com.

Už ste čítali?

Uznávaný český neurológ: Deti do 3 rokov by sa vôbec nemali…

Mladí ľudia, ktorí trávia viac ako dve hodiny denne na Facebooku, nevedia…

Šéfka Profesie: Ľudia po 50-tke sa nedostanú ani na pohovor.…

Hosťom relácie KRIŽOVATKY s Mariánom Balázsom bola Ivana Molnárová,…

Strávili sme noc v iglu pre bezdomovcov: Jeho výrobcov sa pýtali,…

Hoci sú Vianoce za dverami a väčšina z nás sa teší,…

Zázraky sa dejú! Malému Natymu ste vyzbierali viac peňazí, ako…

Neopísateľná radosť. Ani samotní rodičia spočiatku neverili, že…

SÚRNE: Chlapček má 3 nádory na mieche. Potrebuje operáciu v…

Keď mal Nathanael sedem rokov, zistilo sa, že má v hlavičke nádor. Pomohli…

Pred očami Slovenska schudla 57 kíl: Jediné, čoho som sa za…

Relácia Extrémne premeny jej pomohla k tomu, aby zmenila svoj život. Lucia teraz…

Slovák spravil z chudobnej dievčiny Miss Ekvádoru. Michalove…

Cestovateľ, fotograf, dobrodruh a milovník španielčiny. Veľkou vášňou…

Viktor Vincze otvorene o ekológii a o tom, ako jeho priznanie…

Známy moderátor v rozhovore prezradil, prečo začal s príspevkami na Instagrame…