Dobré noviny
Tretia séria Legiend popu štartuje dnes so skupinou Lojzo
SITA
SITA

Tretia séria Legiend popu štartuje dnes so skupinou Lojzo

Televízia vzdá hold aj Jane Kocianovej, Vidieku, Jiřímu Kornovi, Hane Zagorovej, Helene Vondráčkovej, Jarovi Filipovi, Waldemarovi Matuškovi, priestor dostanú aj skladby Michala Davida.

BRATISLAVA 21. septembra - Rozhlas a televízia Slovenska uvedie dnes o 20:10 prvú časť tretej série hudobno-zábavného programu Legendy popu, ktorá bude venovaná skupine Lojzo.

Diváci a diváčky sa môžu tešiť na hity Učiteľka chémie v podaní Lukáša Adamca, Marián Čekovský zaspieva Anča, si drahá ako Volvo, Kuly z Desmodu Že mi je ľúto, Katka Koščová odspieva Každý deň budú vraj Vianoce, skladbu Toreádor Karol Samo Tomeček, Otto Kolmann a Kochansky band vystúpia s piesňou My nie sme Taliani a Funny Fellows zahrajú Vincentka van Goghová.

V novej sérii okrem skupiny Lojzo vzdá televízia hold aj Jane Kocianovej, Vidieku, Jiřímu Kornovi, Hane Zagorovej, Helene Vondráčkovej, Jarovi Filipovi, Waldemarovi Matuškovi a priestor dostanú tiež nesmrteľné skladby Michala Davida či najväčšie vianočné hity.

Druhého novembra odvysiela Jednotka špeciálny večer pre umelcov, ktorí už žiadnu ďalšiu pieseň nenaspievajú. Spomínať sa bude na Zoru Kolínsku, Evu Kostolányiovú či Michala Dočolomanského.

Programom bude sprevádzať dvojica Milan Zimnýkoval a Kristína Farkašová, glosátormi budú Milan Lasica, Marcel Forgáč a členovia skupiny Lojzo Tomáš Fabor a František Mikurčík.

Pre fanúšikov tvorcovia programu vytvorili aj špeciálnu podstránku na webstránke legendypopu.stv.sk, na ktorej nájdu množstvo rozhovorov, profily legiend či súťaže o voľné vstupenky na priamy prenos alebo stretnutia s legendami.

Informácie agentúre SITA poskytol hovorca Rozhlasu a televízie Slovenska Richard Šümeghy.

 

 

Už ste čítali?

List od neznámeho dievčaťa zmenil jeho život. Slovák Marián sa vo Vietname zaľúbil a našiel cestu ku káve

Mal som asi naivnú predstavu, že ľudia, čo robia s kávou, sú bohatí, spomína…

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…