Tohtoročnú jar privíta vo Vysokých Tatrách Lúčnica
TASR
TASR

Tohtoročnú jar privíta vo Vysokých Tatrách Lúčnica

Zatancovať si budú môcť hostia aj po skončení predstavenia Lúčnice, pretože do tanca im zahrá virtuózna kmeňová kapela Lúčnice – Zlaté husle pod vedením primáša Martina Sleziaka.

Ilustračné foto. Foto: Best Hotel Properties a.s.

Štrbské pleso 5. marca – Tohtoročnú jar privíta v Grand Hoteli Kempinski High Tatras legendárny umelecký súbor Lúčnica spolu s bohatým sprievodným programom. Komorný program pripravený exkluzívne pre túto príležitosť predstaví Lúčnica v prvý jarný deň spolu so svojim orchestrom Zlaté husle.

„Počas celého víkendu máme pripravené pre hotelových hostí aj viaceré sprievodné aktivity. V piatok poobede budeme mať v lobby legendu slovenského folklóru Jána Paloviča, ktorý hosťom predstaví hru na fujaru, rôzne píšťalky, ale aj hru na gajdy. Samozrejme, hosťom zaspieva výber folklórnych piesní,“ približuje doplnkové

aktivity Kathrin Noll, generálna manažérka Grand Hotela Kempinski vo Vysokých Tatrách. Dopĺňa, že v sobotu popoludní sa premení konferenčná sála Kriváň na tanečný parket. „Hostia si budú môcť počas tanečného workshopu vyskúšať, ako vyzerá nácvik Lúčnice a tancovať priamo s členmi súboru,“ dodáva Kathrin Noll.

Zatancovať si budú môcť hostia aj po skončení predstavenia Lúčnice, pretože do tanca im zahrá virtuózna kmeňová kapela Lúčnice – Zlaté husle pod vedením primáša Martina Sleziaka. Spomienku na tento víkend si budú môcť hostia zakúpiť v stánku Lúčnice. Na výber budú mať DVD, či CD, ale aj píšťalky a typické vybíjané opasky.

Pre tých, ktorí si chcú vychutnať zážitok z komorného programu umeleckého súboru Lúčnica, si Grand Hotel Kempinski pripravil aj špeciálny balíček spojený s ubytovaním, raňajkami v Grand Restaurant a voľným vstupom do Zion Spa Luxury počas pobytu. Okrem hudby, tanca a tatranskej prírody si tak môžu naplno užiť aj päťhviezdičkové služby, dokonalý oddych a relax.

V tradícii hudobných koncertov bude pokračovať najluxusnejší hotel vo Vysokých Tatrách aj počas tohto roka. V apríli je pripravený pre hostí unplugged koncert česko-slovenskej legendy Davida Kollera. Po dvoch rokoch sa v máji do hotela vráti s novým exkluzívnym koncertom Karel Gott a pred letom oslávi Deň detí svojim veselým programom pre deti duo Spievankovo.

Už ste čítali?

Už 8 mesiacov nebol mladík v obchode. Všetko potrebné si dopestuje…

Mladý muž neuteká do obchodu, aby si urobil zásoby – vďaka svojej…

Cestovateľ Tomáš: Naozaj dávate rodičov do starobinca? Pýtali…

Cestovateľ Tomáš Benedik z východného Slovenska má veľa…

Rómka Dominika študuje v Anglicku na prestížnej univerzite:…

Rodičia ju už od detstva podporovali v štúdiu. Dnes je druháčkou na University…

Najradostnejší kvetinár v Bratislave. Patrik s Downovým syndrómom…

Lekári Danku a jej manžela presviedčali, aby dali syna s Downovým syndrómom…

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…