Dobré noviny
Kristína nakrúcala videoklip v kabriolete Waldemara Matušku
SITA
SITA

Kristína nakrúcala videoklip v kabriolete Waldemara Matušku

Speváčka Kristína v klipe zažije letnú lásku s Petrom Dočkalom. Podľa nej sa k sebe typovo hodia, a preto mohli rozohrať romantický príbeh.

BRATISLAVA 19. septembra - Speváčka Kristína v Česku nakrúcala videoklip k jej aktuálnemu singlu Viem, lebo viem z najnovšieho albumu Na slnečnej strane sveta (2012).

Klip sa bude niesť v letnej atmosfére a Kristína sa v ňom povozí v kabriolete Mustang, ktorý patril českému spevákovi Waldemarovi Matuškovi. Nakrúcalo sa dva dni pri Prahe v Tišiciach a na súkromnom letisku.

"Mala som pri sebe partiu mladých, pekných a sviežich ľudí. Vybrala som si ich v modelingovej agentúre. V klipe zažijem letnú lásku s Petrom Dočkalom. Typovo sa obaja spolu hodíme, takže sme mohli rozohrať romantický príbeh. So všetkými som si od začiatku rozumela a pri nakrúcaní bola naozaj výborná a pohodová atmosféra," vyjadrila sa 25-ročná speváčka, ktorá sa momentálne pripravuje na svoje jesenné turné. Jej nový klip k piesni Viem, lebo viem, bude dostupný od konca septembra.

Speváčka s občianskym menom Kristína Peláková odštartovala svoju kariéru v roku 2007 skladbou Som tvoja, ktorú nahrala s rapperom Opakom z formácie AMO. V roku 2008 prespievala pieseň Beaty Dubasovej Vráť mi tie hviezdy, ktorú zaradila aj na svoj debutový album … ešte váham (2008).

O dva roky neskôr sa zapojila do národného kola Eurovízie, kde uspela s piesňou Horehronie, ku ktorej text napísal Kamil Peteraj. Slovensko následne reprezentovala v semifinálovom kole Eurovízie, ktoré sa konalo koncom mája 2010 v Nórsku.

Na jeseň toho istého roka uviedla na trh svoju druhú štúdiovku s názvom V sieti ťa mám (2010). Tento album obsahuje okrem hitu Horehronie aj single Pri oltári, V sieti ťa mám či Tajná láska.

Rodáčka zo Svidníka zaujala aj skladbou Life is a game. Tá sa stala oficiálnou piesňou majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji, ktoré sa v roku 2011 konali na Slovensku.

Agentúru SITA informovala Nora Krchňáková zo spoločnosti Propaganda House.

Už ste čítali?

List od neznámeho dievčaťa zmenil jeho život. Slovák Marián sa vo Vietname zaľúbil a našiel cestu ku káve

Mal som asi naivnú predstavu, že ľudia, čo robia s kávou, sú bohatí, spomína…

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…