Dobré noviny
Speváčka Anastacia chystá nové albumy, bude z nej rockerka
SITA
SITA

Speváčka Anastacia chystá nové albumy, bude z nej rockerka

Nahrávka It’s a Man’s World vyjde v novembri a bude obsahovať coververzie rockových hitov, ktoré pôvodne spievali muži.

BRATISLAVA 18. septembra - Americká speváčka Anastacia plánuje vydať dva nové štúdiové albumy.

Prvý z nich sa bude volať It’s a Man’s World a vznikne v spolupráci s producentom Glenom Ballardom. Speváčka na ňom bude interpretovať niekoľko klasických rockových piesní, ktoré v origináli naspievali muži.

Nebudú chýbať skladby Best Of You od Foo Fighters, Ramble On od Led Zeppelin či Dream On od Aerosmith. Vo vybraných európskych krajinách vyjde 9. novembra, ostatné dátumy speváčka ešte upresní.

Následne Anastacia uvedie na trh štúdiovku s novým materiálom, zatiaľ však nie je známy jej názov ani dátum vydania. “Pripravte sa, idem na to!” potešila svojich fanúšikov na sociálnej sieti Twitter.

Anastacia Lyn Newkirk sa narodila 17. septembra 1968 v Chicagu Ako trinásťročnej jej diagnostikovali Crohnovu chorobu, no nevzdala sa a vytrvala v boji za svoj sen. Intenzívne sa venovala tancu a v roku 1999 zaujala nahrávacie spoločnosti, keď sa dostala až do finále talentovej show MTV The Cut. Následne podpísala zmluvu s Daylight Records.

Jej debutový album Not That Kind vyšiel v roku 2000. V Európe zaznamenal rovnako ako singel I\'m Outta Love veľký úspech, no v rodných Spojených štátoch amerických sa jej nikdy nepodarilo preraziť. Nasledovali štúdiovky Freak Of Nature (2001), Anastacia (2004), ktorej sa v rebríčkoch mimoriadne darilo, a Heavy Rotation (2008).

Iba 157-centimetrová “malá dáma s veľkým hlasom” je známa tiež tým, že sa jej podarilo zvíťaziť nad rakovinou prsníka. Diagnostikovali jej ju v januári 2003 počas predoperačných vyšetrení, keď sa z ortopedických dôvodov pripravovala na zmenšenie prsníkov. Po úspešnom vyliečení založila nadáciu The Anastacia Fund zameranú na prevenciu tejto choroby medzi mladými ženami. Informácie zverejnila webstránka musicweek.com.

Už ste čítali?

Namiesto stužkovej jej pripravovali pohreb. Barborka si nestihla splniť veľký sen, no darovala život

Počas svojho krátkeho života bola anjelik, ktorý všade rozdával…

List od neznámeho dievčaťa zmenil jeho život. Slovák Marián sa vo Vietname zaľúbil a našiel cestu ku káve

Mal som asi naivnú predstavu, že ľudia, čo robia s kávou, sú bohatí, spomína…

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…