Hlas Česko Slovenska vyhrala Ivanna Bagová
SITA
SITA

Hlas Česko Slovenska vyhrala Ivanna Bagová

Ivanna Bagová spolu s titulom získala exkluzívny kontrakt na nahrávanie albumu a stotisíc eur k tomu. Druhé miesto patrí taktiež Slovenke Anne Veselovskej.

BRATISLAVA 3. júna – Titulom víťaza speváckej šou Hlas Česko Slovenska sa môže pýšiť Ivanna Bagová. Okrem samotného víťazstva získala stotisíc eur a exkluzívny kontrakt vydavateľstvom Universal Music.

Mladá Slovenka z tímu Michala Davida dostala najviac SMS od divákov a hlasy zo sťahovania jej prvého singlu.

Počas Grandfinále sa každý zo štvorice finalistov predviedol so svojou najúspešnejšou pesničkou, zaspieval si duet so svojím koučom a aj s vypadnutým finalistom.

„Ja som nepochopil, prečo by som dnes mal niečo hodnotiť, keď je to všetko také silvestrovské,“ charakterizoval atmosféru večera porotca Pepa Vojtek. Negatívne slová na spev finalistov v hodnotení úplne absentovali.

Ako prvý vypadol Miloš Novotný

Po prvom uzatvorení hlasovania na štvrtok mieste skončil podľa hlasovania divákov a sťahovania MP3 skladieb finalistov Miloš Novotný. „Som rada, že sme to dotiahli spolu až do finále a nech to dopadne akokoľvek, ty máš svoju cestu jasnú,“ predpovedala koučka Dara Rolins Milošovu kariéru po odspievaní jeho najlepšej skladby.

Na treťom mieste sa umiestnila členka tímu Pepa Vojtka Markéta Poulíčková. „Každú pesničku, ktorú si tu zaspievala, si dala na jednotku s hviezdičkou. To CD po súťaži by bolo také zaslúžené,“ odkázal svojej zverenkyni Pepa Vojtek po jednom z výkonov. „Som rada, že som tu mohla byť a som rada, že som ťa mohla spoznať, si báječný človek,“ odkázala svojmu koučovi po vyradení Markéta Poulíčková.

V Superfinále sa stretli Slovenky

O víťazke sa rozhodlo v Superfinále medzi Slovenkami Ivannou Bagovou a Annou Veselovskou. „Využili ste priestor, v ktorom ste sa mohli ukázať v najsledovanejšom čase, ale pravý šoubiznis začína až zajtra,“ dal svoju poslednú radu v súťaži Rytmus.

Všetci koučovia až na Michala Davida favorizovali na víťazstvo Aničku Veselovskú, aj preto Ivanna Bagová nedokázala uveriť, že z úst moderátorov počula svoje meno. „Ďakujem všetkým, čo mi posielali hlasy a držali palce. Som veľmi šťastná, že som mohla byť na tomto pódiu a zaspievať si zo srdca. Neviem, či mám plakať, alebo sa usmievať. Stále som bola v tom, že to vyhrá Anička,“ povedala dojatá Ivanna Bagová.

Ivanna si najväčšie sympatie publika získala pesničkou od Whitney Huston I Will Always Love You, po ktorej Michal David usúdil, že je jediná v Česku a na Slovensku, ktorá túto pesničku dokáže zaspievať.

Anička Veselovská predstavuje optimistickú nádej do budúcna na našej hudobnej scéne.

Už ste čítali?

O slovenskú gymnazistku majú záujem na Oxforde. Od vedeckej…

Paulína na sebe pracovala nad rámec toho, čo vyžaduje škola. Drina sa…

Mamou v dobe covidu: Nevedeli sme, čo nás čaká. Slovenky priznali,…

Strach o seba, aj dieťatko. Mamy musia s príchodom nového člena rodiny…

Chlapcov hnevá pri šachu aj futbale. Talentovaná rómska šachistka…

Šachistka Agátka Berková dokonca remizovala s ruským šachovým…

Uznávaná virologička: Prekonali ste covid-19? Toto by ste mali…

Vyšiel vám pozitívny test na covid-19? Prekonali ste ochorenie s miernymi…

Cestovateľ Tomáš: Naozaj dávate rodičov do starobinca? Pýtali…

Cestovateľ Tomáš Benedik z východného Slovenska má veľa…

Rómka Dominika študuje v Anglicku na prestížnej univerzite:…

Rodičia ju už od detstva podporovali v štúdiu. Dnes je druháčkou na University…

Najradostnejší kvetinár v Bratislave. Patrik s Downovým syndrómom…

Lekári Danku a jej manžela presviedčali, aby dali syna s Downovým syndrómom…

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…