Podhradský prihral na gól, líder KHL doma prehral
SITA
SITA

Obhajca Gagarinovho pohára zvíťazil vo štvrtkovom zápase Kontinentálnej hokejovej ligy v Petrohrade 2:1, víťazný gól strelil v 52. minúte Rafael Batyršin.

MOSKVA 6. novembra - Asistencia slovenského obrancu Petra Podhradského pri góle Semiona Valujského v 40. min nepomohla tímu Lada Togliatti k tomu, aby zabodoval vo štvrtkovom súboji Kontinentálnej hokejovej ligy proti HK Soči. Hráči Togliatti, ktorí sa do KHL vrátili po štvorročnej pauze, podľahli doma nováčikovi súťaže 1:3.

Doma vo štvrtok prehral aj Jekaterinburg s Čerepovcom 3:5 a Čeľabinsk nestačil na Jaroslavľ po predĺžení 3:4. Víťazný gól strelil v 61. min český útočník Jiří Novotný. Rovnako v predĺžení a rovnako český strelec rozhodol aj zápas Chanty-Mansijska s Nižným Novgorodom. Domáci zvíťazili 3:2 vďaka presnej strele Lukáša Kašpara zo 61. min.

Ešte len štvrtú prehru v sezóne utrpeli hokejisti SKA Petrohrad. Líder súťaže podľahol na domácom ľade obhajcovi Gagarinovej trofeje Metallurgu Magnitogorsk 1:2. Víťazný gól hostí strelil v 52. min Rafael Batyršin. Tretie predĺženie štvrtkového programu videlo 6208 divákov v moskovských Lužnikách, kde domáce Dinamo zdolalo Avangard Omsk 5:4. O všetkom rozhodol v 63. min fínsky obranca Janne Jalasvaara.

Štvrtkové výsledky KHL:

Traktor Čeľabinsk - Lokomotiv Jaroslavľ 3:4 po predĺžení (1:3, 2:0, 0:0 - 0:1)

Góly: 17. Pestunov (Glinkin, Andrej Popov), 24. Andrej Popov (Aťušov, Glinkin), 32. Piganovič (Osnovin) - 1. Plotnikov (Holos, S. Kronwall), 8. Kapustin (Koňkov), 18. Plotnikov (J. Novotný, Thörnberg), 61. J. Novotný (Plotnikov, S. Kronwall)

Jugra Chanty-Mansijsk - Torpedo Nižnij Novgorod 3:2 po predĺžení (1:1, 0:0, 1:1 - 1:0)

Góly: 17. Kašpar (Rajala), 47. Gusev (Larsen), 61. Kašpar (Magogin) - 19. Krasnoslabodcev (Filatov, Galuzin), 57. Salminen (Grigoriev)

Lada Togliatti - HK Soči 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)

Góly: 40. Valujskij (PODHRADSKÝ) - 37. Anisin (C. Wilson, A. Krutov), 46. Ľudučin (C. Wilson), 52. A. Krutov (C. Wilson)

SKA Petrohrad - Metallurg Magnitogorsk 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)

Góly: 28. Červenka (Maartensson, Thoresen) - 12. Jakuceňa (Antipin, Batyršin), 52. Batyršin (Zaripov)

Dinamo Moskva - Avangard Omsk 5:4 po predĺžení (3:1, 0:2, 1:1 - 1:0)

Góly: 8. Pestuško (trest. strieľanie), 10. Karpov (Volkov), 18. Daugavinš (Pestuško, Gorovikov), 47. Mosaľov, 63. Jalasvaara (Karpov) - 1. Aleksandr Popov (Kolarik, Perežogin), 27. Širokov (Kolarik, Sobotka), 29. Perežogin (Kolarik), 55. Mozer (Sobotka)

Neftechimik Nižnekamsk - Viťaz Podoľsk 2:3 (2:1, 0:0, 0:2)

Góly: 6. Polygalov (Rybin), 17. Chochrjakov (Koroľuk) - 14. Makejev (Kučerjavenko, Afinogenov), 49. Soloduchin (Semionov, Klimontov), 51. Šitikov (Vyglazov)

Avtomobilist Jekaterinburg - Severstal Čerepovec 3:5 (0:1, 0:2, 3:2)

Góly: 53. Solomonov (Jemelin), 55. Jegin (Rybakov), 60. Michnov (Lepistö, Petružálek) - 19. Trubačov (Stoľarov), 21. Nikoncev (Stoľarov), 30. Černov (Kagarlickij, Monachov), 47. Kovyršin (Kagarlickij, Monachov), 48. Nikoncev (Kafarlickij, Černov)

Slovenka svojimi šperkami očarila Meghan Markle. Jej tvorba…

Jej šperky inšpirované Slovenskom sa tešia veľkej obľube aj v…

Ženy bojujúce s rakovinou: Prísť o prsia či vlasy nie je hanba.…