Dobré noviny
Na udeľovaní MTV Video Music Awards vystúpi aj Rihanna
SITA
SITA

Na udeľovaní MTV Video Music Awards vystúpi aj Rihanna

Prestížnu hudobnú udalosť okorení vystúpenie pätice gymnastiek z amerického olympijského tímu prezývaných Fierce Five, ktoré získali zlatú medailu na nedávnych olympijských hrách v Londýne.

BRATISLAVA 28. augusta - K interpretom, ktorí svoje piesne predvedú na tohtoročnom udeľovaní MTV Video Music Awards, sa pridali barbadoská hviezda Rihanna a spevák Frank Ocean. Na svojej webstránke o tom informovala televízia MTV.

Vystúpia tiež One Direction, Alicia Keys, Taylor Swift, Green Day či Pink.

V pondelok zverejnili aj mená ďalších osobností, ktoré budú odovzdávať sošky za najlepšie videá. Budú to Andy Samberg, Rashida Jones, 2 Chainz, Kesha a skupina The Wanted.

Dlhšie známa je účasť Miley Cyrus, Wiza Khalifu, Maca Millera či pätice gymnastiek z amerického olympijského tímu prezývaných Fierce Five, ktoré získali zlatú medailu na nedávnych olympijských hrách v Londýne.

Najviac sošiek na MTV Video Music Awards môže získať práve spomínaná Rihanna, ktorá si vyslúžila desať nominácií. Jej šanca v najprestížnejšej kategórii Najlepší videoklip je dokonca dvojnásobná.

Okrem Drakeovej skladby Take Care, do ktorej poskytla svoje vokály, v nej totiž o cenu bojuje i s klipom k piesni We Found Love.

Proti nej stoja Gotye a jeho Somebody That I Used To Know, Katy Perry a jej Wide Awake a M.I.A. s jej Bad Girls. Niekoľko nominácií má na konte aj Drake, Katy Perry, Beyoncé, Coldplay, Frank Ocean, M.I.A. alebo Watch the Throne.

Slávnostné odovzdávanie cien sa uskutoční 6. septembra v Staples Center v Los Angeles a moderátorom večera bude herec a komik Kevin Hart.

Už ste čítali?

List od neznámeho dievčaťa zmenil jeho život. Slovák Marián sa vo Vietname zaľúbil a našiel cestu ku káve

Mal som asi naivnú predstavu, že ľudia, čo robia s kávou, sú bohatí, spomína…

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…