Celeste Buckingham pracovala na novom singli aj videoklipe
SITA
SITA

Celeste Buckingham pracovala na novom singli aj videoklipe

Speváčka si atmosféru pri natáčaní náramne užila a pochválila režiséra projektu Rolanda Wraníka, ktorý podľa jej slov dokáže zhmotniť jednotlivé obrazy a dať im dušu.

BRATISLAVA 23. augusta - Speváčka Celeste Buckingham nahrala nový singel a hneď k nemu nakrútila videoklip. Skladbu s názvom Never Be You naspievala pod taktovkou svojich producentov Martina Šrámeka a Andreja Hrušku z bratislavského štúdia Littlebeat.

Pri voľbe režiséra klipu rovnako ako v prípade úspešného hitu Run Run Run stavila na mladého umelca. Čerstvo plnoletý režisér Roland Wraník má napriek mladému veku už za sebou spoluprácu s Darou Rolins, Davidom Deylom či Rytmusom.

"Páči sa mi, ako Roland pracuje. Svojím nadšením, profesionálnym prístupom a tým, ako dokáže zhmotniť jednotlivé obrazy a dať im dušu, ma dostal. A to nehovorím o atmosfére, ktorá panovala na pľaci,“ opísala speváčka dvadsaťhodinové nakrúcanie v prostredí reštaurácie Kursalon Trenčianske Teplice a v priestoroch Kúpeľnej dvorany.

"Skĺbiť niečie myšlienky, predstavy, hudbu, prípadne tanec s dejovým príbehom nemá byť len prácou, ale i zábavou. Vtedy to má pre mňa osobne zmysel. Som mladý a chcem sa baviť. A nakrúcanie so Celeste ma bavilo od začiatku až do konca,“ prezradil Wraník na adresu 17-ročnej brunetky.

Na výsledok ich spolupráce sa môžu fanúšikovia tešiť na konci septembra, na kedy je premiéra nového videoklipu Never Be You naplánovaná.

Celeste Rizvana Buckingham sa narodila 3. mája 1995 v Zürichu švajčiarskej matke a americkému otcovi, v žilách jej ale koluje po prarodičoch tiež iránska, írska, anglická a ruská krv.

Multikultúrne prostredie, v ktorom vyrastala, ovplyvnilo nielen jej záujmy, ale odráža sa i v jej tvorbe. Hudbe sa venuje od útleho veku, svoje prvé vystúpenie na verejnosti absolvovala už ako trojročná, keď prerušila istý koncert, vyžiadala si mikrofón a kapelu poprosila o hudobný sprievod. V dvanástich začala sama písať texty, jedna z jej prvých piesní je Blue Guitar.

V súčasnosti žije striedavo v Bratislave a v USA. Hovorí plynulo štyrmi jazykmi a prijali ju na dve prestížne hudobné školy v USA - Berklee College of Music v Bostone a Belmont University v Nashville. Na druhú menovanú v septembri tohto roku nastúpi.

Agentúru SITA informovala PR manažérka speváčky Adriána Čahojová.

Už ste čítali?

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario…

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Denisa je jediná horská vodkyňa u nás: Niektorí ráno pred túrou…

Denisa neraz na dlhú túru vstávala aj o druhej hodine ráno.

O rysej elegancii aj perverzných vydrách s fotografom divej…

Kvetoslava Šlavku známi okolo Liptova volajú Kvetko. Poznajú ho…

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…