Lidl Fan Cup – hrajte a vyhrajte skvelé ceny!
TASR
TASR

Lidl Fan Cup – hrajte a vyhrajte skvelé ceny!

Medzinárodný turnaj, ktorý po prvýkrát spája virtuálny a skutočný futbalový svet sa môže začať!

Foto: Lidl

Bratislava 10. júna (OTS) - BRATISLAVA 10. júna – Ukážte svojho športového ducha a pomôžte slovenskému tímu triumfovať v medzinárodnej konkurencii! V unikátnej facebookovej aplikácii Lidl Fan Cup si do 13. júla 2014 zmerajú sily futbaloví nadšenci z celej Európy – hráč proti hráčovi, krajina proti krajine.

Prečo je táto súťaž jedinečná? Jednotlivé zápasy prebiehajú v online prostredí medzi viac ako desiatimi miliónmi Lidl fanúšikov. Všetky strely a zákroky brankára sa však skutočne dejú. Za týmto účelom vyvinul Lidl unikátne technické riešenie, ktoré umožňuje prepojiť obľúbený stolný futbal s online aplikáciou.

Pomôžte Slovensku triumfovať

Tohtoročné leto bude jednoznačne patriť futbalovým majstrovstvám sveta. V Brazílii budú o večnú slávu bojovať najlepší z najlepších, vďaka Vám sa však na najvyšších priečkach môže objaviť aj slovenská vlajka. Je to celkom jednoduché, stačí obstáť v konkurencii ďalších 22 európskych krajín. Profesionálnym hráčom sa môžete stať z pohodlia vlastného domova, potrebujete na to iba športového ducha, pevné nervy a túžbu po víťazstve.

Legendy sa rodia v zlomových okamihoch a do centra diania sa teraz môžete dostať aj Vy. Vyskúšajte si nervydrásajúci penaltový rozstrel! Váš hráč si trikrát postaví loptu na biely bod a rovnako trikrát budete rozhodovať o zásahu brankára.

Vašou úlohou bude zvoliť si silu a smer strely, resp. pozíciu brankára a silu výskoku. Stačí sa zaregistrovať a hráte o skvelé ceny. Žreb rozhodne o jednom víťazovi hracej konzoly Microsoft Xbox 360 4GB Kinect Bundle a hry Pro Evolution Soccer 2014 v každom zo šiestich hracích týždňov. Každý získaný bod sa navyše pripočíta k celkovému skóre krajiny, ktorú reprezentuje daný hráč. Krajinu si zvolíte pri prvom načítaní hry.

Do turnaja sa môžete zapojiť prostredníctvom PC, tabletu či mobilu kliknutím na odkaz https://apps.facebook.com/lidl-fan-cup/. Rovnako ako pri skutočných majstrovstvách sveta pozostáva šampionát z predkola, vyraďovacej časti a finále. V predkole a osemfinále sa poradie krajín určí na základe priemerného počtu získaných bodov na jeden zápas. V ďalších fázach budú rozhodujúce priame merania síl, pri rovnosti bodov postúpi národný tím s väčším počtom strelených gólov. Krajiny, ktoré nezískali dostatočný počet bodov a nepostúpili do osemfinále budú môcť hrať už len priateľské zápasy.

Turnaj aký tu ešte nebol

Realizácia Lidl Fan Cup je možná vďaka úplne novému hernému konceptu, ktorý spája online aplikáciu so skutočným stolným futbalom. Počas osemnásťmesačnej prípravnej fázy vybudoval Lidl vo Frankfurte nad Mohanom futbalovú arénu s rozlohou 1500 m2. Nachádza sa v nej 50 stolov, na ktorých sa v reálnom čase odohrávajú penaltové rozstrely ovládané prostredníctvom internetu. Každé meranie síl sníma kamera, vďaka čomu si hráči môžu pozrieť svoje zápasy.

Už ste čítali?

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…

Vnuk Slováka z ikonickej fotky: Že je dedo slávny, sme zistili,…

Starý otec, Gusti Popovič prebýva v rodine maliara Ivana Popoviča naďalej. Napriek…

Kaštieľ Betliar odhalil ďalšie dobre ukryté tajomstvo: Reštaurátori…

Moderné technológie reštaurátorom umožňujú objavovať nové…

Bývalý skinhead z Prešova si vzal Rómku: Dnes sa bojím o naše…

Prešovčan Gabi bol zarytým skinheadom. Keď sa odsťahoval od partie do Anglicka,…

Slovenka najprv v USA upratovala domy, teraz hviezdi pred kamerami:…

Sny si plní v samotnej mekke filmu. Aj keď stále bojuje, robí naplno…