Šperk večný ako láska
Inzercia
Inzercia

Šperk večný ako láska

Biele alebo žlté? Snúbenci si často lámu hlavu otázkou, z akého zlata zvolia prevedenie svojich snubných prsteňov. Obe možnosti však predstavujú len dve strany jednej mince. Čo keby sme vám povedali, že alternatív je omnoho viac a dokonca lepších? Poďte si s nami rozšíriť svoje svadobné obzory!

Hovorí sa, že svadobný deň je pre nastávajúcich manželov tým najdôležitejším v ich životoch. Mnohé manželské páry by nám určite vedeli veľa rozprávať o tom, čo pre nich tento slávnostný akt znamenal.

Uzatvorenie manželstva však nie je len zásadným míľnikom v živote človeka, ale aj výnimočnou udalosťou, ktorej predchádza dôkladná príprava. Nehovoríme len o samotnej psychickej príprave na stav manželský, ale aj o pozornosti, ktorú venujeme tomu, aby bol náš deň „D“ skutočne nazabudnuteľný.

Okrem svadobného menu, šiat a výberu ideálneho miesta na svadobnú hostinu venujú budúci mladomanželia zvláštnu pozornosť výberu jedného špecifickému detailu, ktorý im bude po zvyšok života pripomínať tento výnimočný deň. Tušíte správne, hovoríme o výbere svadobných obrúčok.

Svadobné obrúčky majú medzi ostatnými šperkami skutočne výsostné postavenie. Sú symbolom pevnej lásky, ktorá spája srdcia dvoch ľudí neviditeľným putom. Putom, ktoré je rovnako nekonečné, ako samotná podoba tohto šperku. Niet preto divu, že manželia výberu toho správneho kúska venujú náležitú pozornosť.

V spleti stoviek ba až tisícok ponúk sa však môže ľahko stratiť aj ten najodhodlanejší pátrač. Preto mnohí často doslova v zúfalstve stavia na takzvanú „overenú“ klasiku mysliac si, že týmto výberom predsa nemôžu nič pokaziť. Nie je to však celkom pravda.

Mnohí ľudia stojaci pred uzatvorením manželstva majú pocit, že svadobné obrúčky musia byť jednoznačne zo zlata. Predsa aj naše mamy, otcovia, tety a strýkovia majú obrúčky z tohto materiálu. Často však pritom zabúdajú na fakt, že dôvodom, pre ktorý majú naši známi obrúčky práve zo zlata, môže byť jednoducho to, že v danej dobe nemali na výber iné alternatívy. Alebo jednoducho o iných možnostiach nevedeli.

Moderná doba priniesla revolúciu aj do takej tradičnej oblasti, akou sú svadobné obrúčky. Hovoríme o moderných materiáloch, ktoré spoľahlivo nahradia a dokonca ďaleko predčia tradične využívaný kov. Jednoznačnými favoritmi sú chirurgická oceľ, titán a wolfrám. Tieto moderné zázraky a ich spoľahlivé vlastnosti objavuje stále viac nadšených používateľov z radov novomanželov. Prečo by ste si však práve vy mali vybrať modernú alternatívu oproti tradičným obrúčkam zo zlata? Dôvodov je hneď niekoľko.

1. Dostupná cena – šperky z moderných materiálov sú omnoho lacnejšie ako tradičné šperky zo zlata. Svojimi jedinečnými vlastnosťami však dokážu zlato ľahko schovať do vrecka. A okrem toho sa Vám ešte zvýšia peniaze na nezabudnuteľnú svadobnú cestu.

2. Nespôsobujú alergie – šperky s označením 316L sú zárukou, že nevyvolávajú alergickú reakciu ani u toho najsenzitívnejšieho používateľa. Aby sa už nikto nemohol sťažovať, že manželstvo u neho spôsobuje alergiu.

3. Nestrácajú farbu, lesk a sú odolné voči korózii – nech by ste sa snažili akokoľvek, šperky z chirurgickej ocele jednoducho nezhrdzavejú. Stačí len dúfať, že vaše manželstvo bude rovnako odolné.

4. Pevnosť a odolnosť – mechanické vlastnosti ocele zaručia, že vaše poklady odolajú aj tým najsilnejším vplyvom. Váš prsteň bude jednoznačným a hmatateľným dôkazom o pevnosti vášho manželstva.

Ak vás tieto argumenty nepresvedčia, možno bude pre vás dostatočným dôkazom spokojnosť desiatok manželských párov, ktoré stavili na obrúčky z moderných materiálov. Výberom šperku z chirurgickej ocele, wolfrámu či titanu vsadíte nielen na kvalitu a overené vlastnosti, ale zároveň na materiál, ktorý bude rovnako trvácny a odolný ako manželská láska. Nezabúdajte, že tam kde je skutočná kvalita, už nie sú potrebné žiadne pozlátka.

Už ste čítali?

Uznávaná virologička: Prekonali ste covid-19? Toto by ste mali…

Vyšiel vám pozitívny test na covid-19? Prekonali ste ochorenie s miernymi…

Cestovateľ Tomáš: Naozaj dávate rodičov do starobinca? Pýtali…

Cestovateľ Tomáš Benedik z východného Slovenska má veľa…

Rómka Dominika študuje v Anglicku na prestížnej univerzite:…

Rodičia ju už od detstva podporovali v štúdiu. Dnes je druháčkou na University…

Najradostnejší kvetinár v Bratislave. Patrik s Downovým syndrómom…

Lekári Danku a jej manžela presviedčali, aby dali syna s Downovým syndrómom…

Keď začal Milan maľovať, svoj pôvod tajil, lebo sa bál reakcií…

Keď odhalil svoje meno a pôvod, v priebehu jedného večera stratil na…

Rasťo navštívil Severnú Kóreu: Hoci je to najkrutejší režim,…

Ľudia majú svojich diktátorov za bohov, ženy si môžu vybrať z 18 účesov,…

Lucie pečie hotové majstrovské diela: Na začiatku som bojovala,…

Je mladá, krásna a úspešná. Na konte má viacero…

Jej mladšia dcéra vyhrala MasterChef, staršia má detskú mozgovú…

Zdravotný stav Paulínky denne núti jej rodičov riešiť inkontinenciu,…