Program hokejových zápasov na ZOH 2014 v Soči
Prehľad hokejových zápasov na Zimných olympijských hrách v Soči.
Krátke vizitky slovenských hokejistov
HOKEJ - MUŽI
Streda 12. februára:
- C-skupina - 1. kolo: Česko - Švédsko (18.00) - Ľadový palác Boľšoj, Soči
- C-skupina - 1. kolo: Lotyšsko - Švajčiarsko (18.00) - Šajba aréna, Soči
Štvrtok 13. februára
- B-skupina - 1. kolo: Fínsko - Rakúsko (9.00) - Ľadový palác Boľšoj, Soči
- A-skupina - 1. kolo: Rusko - Slovinsko (13.30) - Ľadový palác Boľšoj, Soči
- A-skupina - 1. kolo: Slovensko - USA (13.30) - Šajba aréna, Soči
- B-skupina - 1. kolo: Kanada - Nórsko (18.00) - Ľadový palác Boľšoj, Soči
Piatok 14. februára
- C-skupina - 2. kolo: Česko - Lotyšsko (9.00) - Ľadový palác Boľšoj, Soči
- C-skupina - 2. kolo: Švédsko - Švajčiarsko (13.30) - Ľadový palác Boľšoj, Soči
- B-skupina - 2. kolo: Kanada - Rakúsko (18.00) - Ľadový palác Boľšoj, Soči
- B-skupina - 2. kolo: Nórsko - Fínsko (18.00) - Šajba aréna, Soči
Sobota 15. februára
- A-skupina - 2. kolo: Slovensko - Slovinsko (9.00) - Ľadový palác Boľšoj, Soči
- A-skupina - 2. kolo: USA - Rusko (13.30) - Ľadový palác Boľšoj, Soči
- C-skupina - 3. kolo: Švajčiarsko - Česko (18.00) - Ľadový palác Boľšoj, Soči
- C-skupina - 3. kolo: Švédsko - Lotyšsko (18.00) - Šajba aréna, Soči
Nedeľa 16. februára
- B-skupina - 3. kolo: Rakúsko - Nórsko (9.00) - Ľadový palác Boľšoj, Soči
- A-skupina - 3. kolo: Rusko - Slovensko (13.30) - Ľadový palác Boľšoj, Soči
- A-skupina - 3. kolo: Slovinsko - USA (13.30) - Šajba aréna, Soči
- B-skupina - 3. kolo: Fínsko - Kanada (18.00) - Ľadový palác Boľšoj, Soči
Utorok 18. februára:
- 1. zápas o postup do štvrťfinále (9.00) - Ľadový palác Boľšoj, Soči
- 2. zápas o postup do štvrťfinále (13.30) - Ľadový palác Boľšoj, Soči
- 3. zápas o postup do štvrťfinále (18.00) - Ľadový palác Boľšoj, Soči
- 4. zápas o postup do štvrťfinále (18.00) - Šajba aréna, Soči
Streda 19. februára:
- 1. štvrťfinálový zápas (9.00) - Ľadový palác Boľšoj, Soči
- 2. štvrťfinálový zápas (13.30) - Ľadový palác Boľšoj, Soči
- 3. štvrťfinálový zápas (18.00) - Ľadový palác Boľšoj, Soči
- 4. štvrťfinálový zápas (18.00) - Šajba aréna, Soči
Piatok 21. februára:
- 1. semifinálový zápas (13.00) - Ľadový palác Boľšoj, Soči
- 2. semifinálový zápas (18.00) - Ľadový palác Boľšoj, Soči
Sobota 22. februára:
- zápas o bronz (16.00) - Ľadový palác Boľšoj, Soči
Nedeľa 23. februára:
- finale (13.00) - Ľadový palác Boľšoj, Soči