Kramár sa ich stále pýta jednu vec. Eva Pavlíková po 40 rokoch manželstva hovorí, že všetko bol pokus-omyl
Fotografie časom vybledli, spomienky zostali.
Herečka priznala, že po štyridsiatich rokoch sa už na manželstvo pozerá inak než kedysi. „Tú najakčnejšiu časť života máme zrejme za sebou. Teraz nasleduje možno pokojnejšia... a zrejme viac súdržná a navzájom sa podporujúca,“ napísala úprimne.
Za tajomstvom ich vzťahu podľa nej nestojí dokonalosť, ale porozumenie, humor aj sloboda. „My s Igim stále spolu, s porozumením, láskou, odpúšťaním, humorom, a hlavne veľkou slobodou už v trojici s našou Katkou,“ dodala.
Fotky blednú
Eva Pavlíková sa napokon poďakovala manželovi aj všetkým blízkym ľuďom, ktorí ich životom prešli. „Strašne to letí, fotky síce blednú, ale spomienky, puto, ľudia zostávajú,“ napísala herečka.
Na záver pridala aj detail, ktorý fanúšikov pobavil. Za ich zoznámením totiž stojí známa herecká tvár. „PS: Zoznámil nás Maroš Kramár, ktorý sa vždy zaujíma, či je všetko ok. Ďakujeme,“ odkázala s úsmevom Eva Pavlíková.
