Zachránilo ho, že v aute počúval rádio. Denisa od tragédie delilo sedem sekúnd a dnes ďakuje za život
Varovanie z rádia prišlo v poslednej chvíli.
„Možno keby som... Určite, keby som túto správu nezachytil a neuvedomil si, že hej, to je tu, kde sa nachádzam, tak by som tiež išiel v ľavom pruhu, lebo na tempomate mám naložené svižne, však je prázdna diaľnica. Normálne by som dal čelo. Vy ste mi zachránili život. Ďakujem, fakt ďakujem,“ odkázal do rádia.
Po jeho slovách v štúdiu na chvíľu zavládlo ticho. „Nahlasujete udalosti z ciest na dopravný servis?“ spýtalo sa neskôr rádio na sociálnej sieti. Príbeh vodiča totiž mnohým pripomenul, že aj správy, ktoré v aute často berieme ako bežnú rutinu, môžu v rozhodujúcej chvíli zohrať oveľa väčšiu úlohu, než si uvedomujeme.
