Milionár Artur a jeho manželka si obed stále delia na polovicu. Slovenský Baťa vie, aké je to nemať nič
Keď nemal na výplaty, predal svoje auto.
„Aj keď sú peniaze, tie peniaze sú stále požičané – musíš makať, vrátiť ich a ešte aj s úrokmi,“ pokračoval Gevorkyan, ktorý si napriek svojmu majetku kupuje ojazdené autá a s manželkou si vždy delí jeden obed.
Slovenský Baťa
„Predtým sme nikdy nemali peniaze na to, aby sme zaplatili za dva obedy a dodnes si v reštaurácii berieme jedno jedlo,“ priznal v podcaste Money Talk. „Nám z toho jednoducho nešiblo. Žijeme normálne, skromne, som len rád, že nemusím pozerať na cenu jogurtov a môžem si kúpiť nejaký lokálny slovenský,“ prekvapil Artur, ktorého prezývajú aj slovenským Baťom.
Vložený príspevok z Facebooku: https://www.facebook.com/GevorkyanPM/posts/pfbid02V7cKF6kqUvK3qyjLzjTgLfKQdmerzBs52LWA3zvA4JCDaAQE8gT1nLktVYnUUeTjl
Dbá na kultúru vo firme, pomoc zamestnancom a vzájomný rešpekt a uznanie, vďaka čomu je dodnes pre mnohých zamestnancov česť robiť pod menom Gevorkyan. „Podľa mňa už vyššia pochvala byť nemôže. Klobúk dolu pred tým, čo Baťa dokázal,“ dodal podnikateľ, ktorý dodnes zamestnáva svojho prvého zamestnanca.
