Je to najmilší človek na svete, hovoria o nej. Rihanna zaujala krásnym gestom voči obyčajnému fanúšikovi
Pekné gesto predviedla slávna hviezda na akcii jej kozmetickej značky.
Na akcii slávna speváčka však predviedla aj krásne gesto, ktorým ukázala, že nie je len slávnou hviezdou, ale aj normálnym človekom, ktorý má v sebe ľudskosť. Keď totiž pózovala pred zrakmi fotografov na červenom koberci, jeden z nich bol jej fanúšikom. Nabral odvahu a požiadal ju, či by sa s ňou nemohol odfotografovať. Rihanna neváhala a pozvala ho k sebe na koberec, kde si urobili spoločnú fotku.
Jej úprimné a milé gesto sa na sociálnych sieťach stretlo s veľmi pozitívnym ohlasom. „Milujem ju,“ napísala jedna fanúšička a ďalšia sa pridala so slovami: „Nikdy nezabudnem na to, ako som stretla Rihannu pred rokmi na udeľovaní cien. Je to najmilší človek na svete.“