Bude ušatý a plešatý, bála sa pred schôdzkou. Dominika Stará a Michal lásku spečatili až na svadobnom lôžku
Niekdajšia superstaristka očakáva so svojím manželom tretie bábätko.
„Ale to sme tiež vyriešili, lebo sme chodili asi dva roky na tanečnú. Každú nedeľu sme na hodinu vypadli a mali sme taký tanečný kurz a bolo to perfektné,“ prezradila ďalej niekdajšia superstaristka, ako sa aj s Michalom snažili v manželstve udržať romantiku.
Zároveň dodala, že perfektné to bolo aj vďaka tomu, že hodinu a pol boli naozaj spolu len oni dvaja. „Len ja a Michal a aj sme tancovali, aj nás to strašne bavilo. Ale bolo to aj také ako za starých čias, že ten čas bol len pre nás,“ uviedla Dominika Stará, ktorá by aj iným párom poradila, aby si tiež našli niečo podobné. „Aspoň raz do mesiaca. My sme si dali taký sľub, že aspoň raz mesačne budeme niekam chodiť, na nejaké malé rande. Či už zmrzlina v lete alebo nejaká večera alebo pôjdeme do kina, ale že jednoducho len ja a on, lebo keď sa to z toho vzťahu vytratí, a začneš si zvykať na taký ten stereotyp, že už je to len s deťmi. A že vy dvaja budete už len pomaly ako kamoši, čo iba spolu bývajú, keď to do tohto skĺzne, nie je to dobré. Vždy sa to dá všetko nejakým štýlom obnoviť... Takže nemusí to byť teraz poldňové rande, ale fakt tá hodina stačí, kedy sa porozprávate, chytíte sa za ruky, poprechádzate sa a zaspomínate si, aké to bolo, keď tam ešte tie deti neboli,“ myslí si speváčka.