Babička vo Zvolene prerátavala drobné na zaplatenie nákupu. Gesto neznámeho muža ukazuje, že ľudskosť nevymrela
Príhoda zo supermarketu dojala ľudí na sociálnych sieťach.
„Slzy v očiach mala nielen pani, ale aj ja. Bolo to ozaj pekné gesto. Ste dobrý človek,“ dodáva Jana, ku ktorej sa pridali aj mnohí ďalší Zvolenčania. „Tak toto aj mne vyhŕkli slzy, keď som to čítala. Verím, že pánovi sa to dobro vráti aspoň dvojnásobne,“ napísala dojatá Ľubica.
Pritakáva aj Miroslava, podľa ktorej na tom nie sme až tak zle. „Tiež som bola svedkom podobnej situácie a ja som tiež bola tá, ktorá niekomu niečo doplatila. Boli to drobné peniaze a mne nikdy nechýbali. Sme stále ľuďmi s dobrým srdcom. Vídam tieto situácie celkom často,“ vraví dáma, ktorá išla príkladom.
