Keby nebol tvoj otec Farkaš, čistíš WC, vyčítajú jej. Kristína Tormová stretla pravú lásku v nečakanej chvíli - Dobré noviny
Dobré noviny
Keby nebol tvoj otec Farkaš, čistíš WC, vyčítajú jej. Kristína Tormová stretla pravú lásku v nečakanej chvíli

Keby nebol tvoj otec Farkaš, čistíš WC, vyčítajú jej. Kristína Tormová stretla pravú lásku v nečakanej chvíli

S otcom a manželom.
S otcom a manželom. — Foto: Facebook - Kristína Tormová

Vzťahy pre ňu boli ako laboratórium.

„Je to úplná haluz, že môj manžel sa mi vyskytol v živote, keď som to najmenej čakala,“ spomínala s úsmevom na moment, keď ako dvojnásobná slobodná mama stretla Petra. „Ja som si dovtedy myslela, že vzťah má byť o ohňostrojoch a čím viac srdiečok mi ten chlap dá a čím viac mi kúpi kvetov, tak tým je to lepší vzťah. Za tie roky som zistila, že to nie je môj jazyk lásky,“ priznávala.

Foto: Facebook - Kristína Tormová

Dlhá cesta

V predchádzajúcich vzťahoch sa necítila dobre, a preto potrebovala veľké dôkazy lásky. „A tu nič také nepotrebujem, lebo sa iba máme. Je to neobyčajné obyčajno,“ dodala spokojne.

Dnes zažíva obdobie, keď jej nie je úplne ľahko, ale je jej ľahšie preto, že sa so svojou diagnózou naučila pracovať a nevzdala sa. Zmenil sa aj jej pohľad na seba. „Vždy som si myslela, že starať sa o seba a dávať si priestor je egoizmus,“ odkázala. Dnes vie, že to tak nie je, no s pokorou dodala, že má pred sebou ešte dlhú cestu.

A Kristínino najväčšie želanie je jasné: „Aby všetci ľudia chodili na terapiu, aby si to mohli dovoliť, aby mali tú možnosť a aby chceli.“

Časť 3 / 3

Už ste čítali?

Zo všetkých krajín zažili najväčšie prekvapenie práve vo Venezuele.

Janka a Ivan dva roky cestujú svetom na najškaredšom aute: Niektorí si myslia, že Slovensko je v Brazílii

Mladomanželia sú na neuveriteľne dlhej svadobnej ceste a stihli už prejsť všetky…

Jana Múdra, sestra Chirurgickej kliniky Fakultnej nemocnice Trenčín.

Babi, žijeme, kričí na zomierajúce pacientky sestra Jana. Za 24 rokov pochopila, že musí byť pilierom

Denne zachraňujú životy a od nás si zaslúžia viac pozornosti. Dobré…

Slovenská novinárka Katarína Antenozio, ktorá žije v Miláne.

Katarína žije roky v olympijskom Miláne: Soľnička sa tu nikdy nepodáva z ruky do ruky

Zimná olympiáda je lákadlom aj pre mafiu, prezradila v rozhovore.

Krasokorčuliar Adam Hagara so sestrou a trénerkou Alexandrou Hagarovou.

​Sestra a trénerka Adama Hagaru pre Dobré noviny: Slováci by o ňom mali vedieť jednu vec. Domov pôjdeme pyšní

Úspechy si naozaj vydrel a stojí za nimi veľa odriekania, priznala v rozhovore.

Do Grónska Martina nasledovala celá rodina.

Martin žije 15 rokov v Grónsku: Keď sa na jar oteplí na mínus desať, dievčatá vyťahujú sukne

V Grónsku čas plynie inak. Keď je pekné počasie, práca ide bokom a ide…