Keď si vypil, vždy bol z toho problém. Vladko Weiss pri novej žene našiel to, čo nikdy nezažil
Po páde na dno prehodnotil všetky svoje neduhy.
„Keď som prišiel domov asi s tretím tetovaním, boli to hviezdy na ramenách, otec mi povedal: Vyzleč sa. Tak som sa vyzliekol, stál som pred ním a keď pozrel na tie hviezdy, povedal: „Nabudúce si daj na čelo, že si k***t,“ smial sa pri spomienkach Vladko Weiss, podľa ktorého bol jeho otec vždy prísny a možno aj preto začal rebelovať.
Vložený príspevok z Facebooku: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=131060104031928&set=pb.100013838178041.-2207520000&type=3
Talentovaného futbalistu preslávili rôzne kauzy od jazdy s nadmerným množstvom pasažierov v aute až po močenie na verejnosti. Neskrotol ani počas 10-ročného manželstva po boku partnerky Martiny, s ktorou vychovávali dcérku aj Martininho syna z jej bývalého vzťahu.
Vložený príspevok z Facebooku: https://www.facebook.com/VladiW7/photos/pb.100044233369099.-2207520000/10152885623432173/?type=3
Talianske manželstvo
„Takýto nádherný rodinný život, aký prežívam v súčasnosti, som chcel mať už dávnejšie. Niekedy to však život neprinesie hneď. Čakal som na to 23 rokov, aby som našiel svoju naozajstnú partnerku,“ vravel pre PLUS 7 DNÍ Vladimír Weiss mladší.
Keď sa Weissovci o dekádu neskôr rozviedli, futbalista o konkrétnom dôvode nechcel hovoriť. Vraj si to vyžadovali okolnosti. „Nevyzerá to medzi nimi dobre. Obrovská láska, s ktorou vstupovali do manželstva, sa rokmi vytráca. Nepomohla tomu ani Vladkova búrlivá povaha a niektoré výstrelky. Ich vzťah bol dlhé roky skôr taliansky ako harmonický a rozvodové papiere boli na dennom poriadku,“ povedal Novému Času zdroj z blízkeho okolia Weissovcov. Futbalista neskôr otvorene priznal, že to bolo najťažšie obdobie v jeho živote.
Vložený príspevok z Facebooku: https://www.facebook.com/photo/?fbid=1437907918344566&set=gm.25028876633478972&idorvanity=917037301756242
V malom byte sám
„Ľudia možno ani nevedia, ale mám za sebou veľmi náročný rozvod. Pred troma rokmi som sa odsťahoval z domu, kde som osem rokov žil s deťmi, ocitol sa v malom byte, sám. S pocitom, že som rodinu nedokázal udržať pokope. Že keď idem večer spať, nie sú v izbe vedľa mňa a ráno sa vedľa mňa neprebúdzajú. Hoci sme postúpili do Ligy majstrov, z čoho som bol neskutočne šťastný, nedokázal som v sebe nájsť náboj, zápal pre hru, radosť z futbalu, nič,“ nechal nazrieť do svojej duše futbalista, ktorý si do postele líhal s tým, že nemá kompletnú rodinu a nedokáže hrať ani futbal.
„Nemohol som spávať a ráno sa nevládal postaviť. Bolo pre mňa neúnosné žiť normálny život, nieto byť niekde nasilu a dávať zo seba to, čo dávať nevládzete. Za Slovan by som zomrel, ale vtedy som mu nedokázal pomôcť,“ vravel Weiss v rozhovore pre tvnoviny.sk o časoch, keď sa ocitol psychicky na dne a od zápasu k zápasu sa cítil stále horšie. Vo svojom živote prehodnotil mnohé.
Vložený príspevok z Facebooku: https://www.facebook.com/VladiW7/photos/pb.100044233369099.-2207520000/10152114859687173/?type=3
