Reakcie nominovaných osobností na Emmy Awards
SITA
SITA

Reakcie nominovaných osobností na Emmy Awards

Slávnostné udeľovanie ocenení sa bude konať 23. septembra pod moderátorskou taktovkou Jimmyho Kimmela.

BRATISLAVA 19. júla - Vo štvrtok v Leonard H. Goldenson Theatre v losangeleskom sídle americkej Akadémie televíznych umení a vied herečka Kerry Washington, komik a moderátor Jimmy Kimmel a predseda akadémie Bruce Rosenblum vyhlásili nominácie v 64. ročníku udeľovania televíznych cien Primetime Emmy.

Slávnostné udeľovanie ocenení sa bude konať 23. septembra pod moderátorskou taktovkou Jimmyho Kimmela. Agentúra SITA prináša reakcie niektorých nominovaných.

"Tento rok tu bolo toľko skvelých výkonov hercov, ktorých skutočne obdivujem, a pre mňa znamená skutočne veľa, že ma zaradili medzi nich." (Steve Buscemi - nominovaný v kategórii Najlepší herec v hlavnej úlohe dramatického seriálu za výkon v Impériu - Mafia v Atlantic City)

"Som veľmi poctená tým, že ma nominovali za Dobrú manželku. Moja vďačnosť nemá hraníc." (Julianna Margulies - nominovaná v kategórii Najlepšia herečka v hlavnej úlohe dramatického seriálu za výkon v Dobrej manželke)

"Začína sa posledná séria tohto seriálu a ja som veľmi rád, že ma Akadémia opäť nominovala." (Alec Baldwin - nominovaný v kategórii Najlepší herec v hlavnej úlohe komediálneho seriálu za výkon v Štúdiu 30 Rock)

"Nakrúcanie Hatfields & McCoys bolo jedným z najviac napĺňajúcich a inšpiratívnych projektov, na akých som mal možnosť pracovať a tešilo nás, že si diváci pozreli našu interpretáciu tohto klasického amerického príbehu. To, že nás dnes ráno za našu prácu ocenila aj Akadémia televíznych umení a vied, je čerešničkou na torte." (Kevin Costner - nominovaný v kategórii Najlepší herec v hlavnej úlohe minisérie alebo filmu za výkon v Hatfields & McCoys)

"Milujem túto úlohu, rada by som ju hrala ešte dlho. Keď som si prečítala pilotnú epizódu, pomyslela som si, že je to ten najvtipnejší scenár. Bol to skvelý zážitok a ja úplne prechádzam na televíziu." (Zooey Deschanel - nominovaná v kategórii Najlepšia herečka v hlavnej úlohe komediálneho seriálu za výkon v New Girl)

"Myslím si, že nominácia na Emmy je jednoducho obrovským ocenením Marthy Gellhorn a tak to má byť, pretože ja chcem, aby ju ľudia objavili. Milujem hrať ženy, ktoré posúvajú hranice a Martha bola taká odvážna a drzá, ale zároveň veľmi múdra a odhodlaná. Počas rokov, ktoré strávila ako manželka Ernesta Hemingwaya, ju on vo veľkej miere ovplyvňoval a motivoval k tomu, aby so svojím spisovateľským talentom zachádzala do hĺbky. Ona bola zároveň výzvou pre neho a tiež bola jeho múzou. Knihu Komu zvonia do hrobu napísal pre ňu a tiež jej ju venoval." (Nicole Kidman - nominovaná v kategórii Najlepšia herečka v hlavnej úlohe minisérie alebo filmu za výkon v snímke Hemingway & Gellhorn)

"Všetko je to o úžasnom obsadení a Dannyho skvelom scenári - podarilo sa mu to. A tiež HBO, po dlhé roky najlepšiemu a najodvážnejšiemu štúdiu v Hollywoode." (Jay Roach - režisér filmu Prezidentské voľby nominovaného v kategórii Najlepší miniseriál alebo televízny film)

"Toto je skvelý pocit, je to nádherné! Byť nominovaná v tejto kategórii v spoločnosti týchto úžasných žien je skutočnou poctou a ja som naozaj vďačná hlasujúcim, že som sa tam dostala." (Michelle Dockery - nominovaná v kategórii Najlepšia herečka v hlavnej úlohe dramatického seriálu za výkon v Panstve Downton)

"Je to šialené. Nemôžem tomu uveriť." (Matthew Weiner - tvorca seriálu Mad Men, ktorý má celkovo 17 nominácií vrátane kategórie Najlepší dramatický seriál)

"Predstierala som, že spím, ale veľmi dobre mi to nešlo. Každému som povedala, aby mi nevolali, lebo som nechcela, aby ma ľutovali. Potom mi zavolal môj manažér a ja som kričala. Skutočne veľa. S veľkým nadšením." (Sarah Paulson - nominovaná v kategórii Najlepšia herečka vo vedľajšej úlohe minisérie alebo filmu za výkon v snímke Prezidentské voľby)

"Cítim sa, akoby ma niekto pozval na školský ples a zasnúbila som sa a povedali mi, že idem na mesiac - to všetko v jeden deň. Aby som to nepreháňala." (Lena Dunham - nominovaná v kategóriách Najlepší komediálny seriál, Najlepšia herečka v hlavnej úlohe komediálneho seriálu, Najlepší scenár komediálneho seriálu a Najlepšia réžia komediálneho seriálu za svoju prácu na seriáli Girls)

"Môj agent mal pravdu, keď povedal: \'Nemusíš podplatiť všetkých ľudí, aby ťa nominovali, Don. Stačí len tých správnych.\' Toto je najlepších 246 miliónov dolárov, ktoré som kedy minul. Ďakujem, Emmy." (Don Cheadle - nominovaný v kategórii Najlepší herec v hlavnej úlohe komediálneho seriálu za výkon v House Of Lies)

"Byť súčasťou seriálu ako Panstvo Downton je dostatočne vzrušujúce, ale aby ho americké publikum ocenilo tak, ako ho ocenilo a aby seriál tento rok získal 16 nominácií od hlasujúcich - to je ohromujúce. Nechce sa mi veriť, že ma nominovali spolu s piatimi legendami súčasných televíznych dramatických seriálov - Steveom, Bryanom, Michaelom, Damianom a Jonom. Je to pre mňa skutočne pocta." (Hugh Boneville - nominovaný v kategórii Najlepší herec v hlavnej úlohe dramatického seriálu za výkon v Panstve Downton)

Informácie zverejnili webstránky www.hollywoodreporter.com, www.thewrap.com, www.deadline.com, www.huffingtonpost.com a agentúra AP.

Už ste čítali?

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…

Horský vodca Ján Kořínek: Ak sa stretnete zoči-voči medveďovi,…

Pre milovníkov prírody a turistov má jasný odkaz.

František prácu smetiara miluje: Nie je to voňavá robota, no…

Vnúčatám kúpil ako hračku smetiarske auto, aby im mohol ukázať,…