Nespravíš mi plastiku? smial sa Vilo. Doktorka Sandra po dvoch rozvodoch vie, v čom spočíva kúzlo lásky
To nemôžeš myslieť vážne, povedala moderátorovi, keď jej dvoril.
Dvojica sa spoznala pri natáčaní relácie Modré z neba a Vilo Rozboril priznal, že frekvencia ich stretávania bola od začiatku oveľa vyššia, než si príprava relácie vyžadovala. „V Sandriných očiach som musel pôsobiť veľmi profesionálne. Určite si vravela – Bože, on sa už o také detaily zaujíma. Samozrejme, z mojej strany to bolo absolútne zištné, vytváral som si zámienky,“ porozprával pre Plusku o ich začiatkoch.
Vložený príspevok z Facebooku: https://www.facebook.com/ViloRozboril/photos/a.168425686550834/2192369514156431/?type=3&ref=embed_post
To nemyslíš vážne
„Čo som mal ísť za ňou s tým, že sprav mi, prosím ťa, plastiku? To sa mi nezdalo vhodné,“ smial sa Vilo, ktorý musel o Sandru dlho bojovať. „Povedala mi, že po 15 rokoch, čo sa poznáme, to nemôžem myslieť vážne. Podľa mňa to chcela v tichosti vybaviť, nevyšlo to,“ vravel moderátor, ktorý v rozhovore pre Dobré noviny v minulosti priznal, že na ich prvom rande bol poriadne nervózny.
„Sandra ma však odzbrojila svojou úprimnosťou a zmyslom pre humor. A miatlo ma, že dlho nevedela úprimne pochopiť, že chodíme na rande. Vyvolával som ‚pracovné’ stretnutia a Sandra ich veľmi dlho za pracovné považovala,“ priznal v rozhovore pre DOBRÉ NOVINY otvorene Vilo Rozboril, ktorý boj o Sandru nevzdal a v roku 2017 si ju nakoniec zobral za ženu. Odkedy sú spolu, si vraj veľmi dobre uvedomujú, že žiaden úspech, práca ani čokoľvek iné nie je také dôležité ako tešiť sa domov.
„Osem rokov manželstva = 2 920 spoločných rán, nespočetné množstvo šálok kávy, milión smiechov (aj tých, keď by sme radšej plakali) a minimálne tri hádky o to, kto nechal zapnuté svetlo v kúpeľni. Nie sme dokonalí. Ale stále si vyberáme jeden druhého. A možno je práve v tom celé kúzlo,“ napísala na ôsme výročie svadby spokojná doktorka Sandra.
