Najsilnejšia emócia, ktorú pocítila. Zlatica Puškárová sa už 15 rokov teší zo syna, ľuďom poslala silný odkaz
Známa moderátorka je vydatá za kolegu z televízie Patrika Švajdu.
Je to už 15 rokov, odkedy sa Zlatica Puškárová stala po prvýkrát mamou. V deň svätého Valentína totiž darovala život synčekovi Leonardovi, ktorého vychováva spoločne s manželom a kolegom z televízie Patrikom Švajdom.
Dvojnásobná radosť
Na sviatok všetkých zamilovaných si na tento výnimočný deň zaspomínala a na sociálnej sieti pripojila aj silný odkaz pre všetkých ľudí.
Známa moderátorka, ktorá sa nám z televíznych obrazoviek prihovára už dlhé roky, žije v harmonickom zväzku s partnerom Patrikom Švajdom. Spoločne tiež vychovávajú synov Leonarda a Adama.
Najsilnejšia emócia, ktorú pocítila
Starší Leonard sa narodil na Valentína a moderátorka si na tento deň zaspomínala na svojom profile na sociálnej sieti. „Presne 14.2 pred 15 rokmi som sa stala prvýkrát mamou. Na Valentína sa nám narodil synáčik Leonard. A odvtedy sa nám píše jeden krásny spoločný príbeh. Pamätám si každý detail, chvíľu, moment jeho príchodu a je to tá najsilnejšia emócia, ktorú som na tomto svete pocítila,“ napísala známa moderátorka.
Zároveň adresovala všetkým ľuďom silné slová: „Ľúbte, milujte, nestrácajte čas nenávisťou, závisťou a nepokojom. Láska má veľa vzácnych podôb a pre mňa je jediná večná,“ dodala Zlatica Puškárová.