Dobré noviny
Nejde vôbec o postavu a kilogramy. Dominika Cibulková prehovorila o tom, či sa ich rodina ešte rozrastie
Jana Rujáková
Jana Rujáková

Nejde vôbec o postavu a kilogramy. Dominika Cibulková prehovorila o tom, či sa ich rodina ešte rozrastie

Dominika Cibulková a jej manžel Michal Navara s deťmi.
Dominika Cibulková a jej manžel Michal Navara s deťmi. — Foto: Instagram - @domicibulkova

Bývalá tenistka vychováva s manželom dve deti.

Kedysi bol jej celým životom tenis, dnes žije Dominika Cibulková výlučne pre rodinu. Jedna z našich najúspešnejších tenistiek je v súčasnosti spokojnou manželkou a s manželom Michalom Navarom vychovávajú aj dve neposedné ratolesti - synčeka Jakubka a dcérku Ninku. V rozhovore pre portál markiza.sk Dominika úprimne prehovorila o svojej rodine aj o tom, či plánujú s manželom ešte tretieho potomka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Svet bol kompletný

Keď sa z Dominiky a Michala stali vlani v marci dvojnásobní rodičia po tom, ako bývalá tenistka priviedla na rakúskej klinike na svet zdravé dievčatko, obaja neskrývali slzy dojatia. „A zrazu je náš svet kompletný. Slová nedokážu vyjadriť lásku, ktorú k tebe už cítime, naše dievčatko,“ oznámila vtedy Dominika na sociálnej sieti krásnu správu a doplnila: „Vitaj na svete, Nina Navara.“ 

Čerstvá mamička však emócie neskrývala ani pri odchode z pôrodnice, kde jej okrem partnera robil spoločnosť aj synček Jakubko. Práve on dojal Dominiku k slzám. „Je to taký trošku nával emócií, aj teraz vlastne, keď prišiel malý za ňou,“ ozrejmila podľa portálu Šport24.sk pred novinármi s dodatkom, že jej, ale aj malej sestričke priniesol kytičku kvetov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Splnil sa im sen

Dnes tvoria kompletnú a harmonickú rodinku a bývalá tenistka, ktorá dlhé roky žila len pre šport, sa v súčasnosti venuje najmä deťom, žiari šťastím a spokojnosťou. „Sme absolútne spokojní s tým, čo máme. Máme zdravého chlapca, zdravé dievča, a mať dve zdravé deti je splnený sen,“ uviedla Dominika.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Podľa jej slov sú aj s Michalom maximálne naplnení a o treťom dieťati neuvažujú. „Nie je to kvôli postave vôbec. A síce sa hovorí, že nikdy nehovor nikdy, ale teraz sme absolútne spokojní,“ vyvrátila bývalá tenistka medializované dohady o tom, že ďalšieho potomka nechce pre priberanie v tehotenstve a následnému chudnutiu.

Už ste čítali?