Dobré noviny
Po rokoch zistila, že manžel má dve rodiny. Pravda sa podľa Judity Hansman ukáže, keď chlapa opijete
Simona Gálová
Simona Gálová

Po rokoch zistila, že manžel má dve rodiny. Pravda sa podľa Judity Hansman ukáže, keď chlapa opijete

Judita Hansman s partnerom Františkom.
Judita Hansman s partnerom Františkom. — Foto: Instagram - @nemocnica_tvjoj; Profimedia

Už nemám problém o tom hovoriť, lebo viem, že nevera je problém obrovského množstva párov, povedala otvorene známa herečka.
 

„S týmto ksichtom naozaj nemôžem hrať romantické postavy,“ hovorila pre Korzár herečka, ktorá má rada postavy, ktoré nie sú úplne v norme. V Ordinácii v ružovej záhrade hrala nespokojnú Magdu, v Odsúdených psychopatickú Gigi a v Tajných životoch zúfalú učiteľku. Judita Hansman je pritom od detstva najmä odvážnou ženou, ktorá keď zistila, že jej manžel roky vedie paralelné životy, začala žiť odznova. Šťastie napokon našla pri novinárovi, hudobníkovi a jej fanúšikovi Ferkovi, ktorý podľa jej slov vyliečil ich rodinu.

Vložený príspevok z Facebooku: https://www.facebook.com/photo?fbid=654359166793466&set=bc.AbqYOg_il0kogMnqy9eozxA8MjKKotKt7yPW8ilS7Vw-w7Fz-SDHxOpHPPjEiqQ25WWHlsYwkb4lmGDUGb1KPkFVRoOZmZxeb0me5sm_NY3oXuZ3LBXohHo-dGR69qXjq_9JOrM2RErpN4jgDtHfEOyH&opaqueCursor=AbotptvnhJNKMzWzXbqkuo1zEjKgQn3NPd-D6JAXgNBGzSSABQo5HTd74LDDzHkkWarGv6H9ParKcX7nADu8QlEfemSGXeyzrJLI4NWSYuMrEad41fmk5ymHOqPAQhfysslkagh0gP_ALeaq9NfFedabr8KdHYoFUkY77LAE-89fNObVoVGJauxN2DHnTUC3FfOwzsMTfIBsUAtkIw9mcS5KL8S6vtdrW9B3lJDCVbpiDkZIuVJSGPu9xujS9n1R-6C3lhcwTbt73rhJowYtFFBGFaDIZVkpYIrtc5Q7jbbmunBeDcgtCKjokX4MiRP9JeBpAGKJ6bRF1mk8Sakq57r3xYS8yLgFGUvRc1ZDbg7tKz1ccn24X6XmaVnljgkq8kduBYDy3dq57iWXP99IQqQLujAWg-qc6oAAHB8rdCRmYG7kmhMd8L5W9CKHYsuGxvNUfYe0BYNdE_8QncGmzkhnO4dg2ez3Y7Rympp8W1N647-RTKeSL6DgSgi0GFR-B50-BBSmCNTibtin8nMEElrBI--Lsd2N85FwbeYV_TQ4tx52XCy86dpdjOuuDK17ZkY

Z volejbalistky učiteľka

Jej mama bola Češka a otec Slovák, ktorý slúžil v Českom Krumlove na vojne. Tam sa narodila Judita Hansman, no keď neskôr otvorili železiarne v Košiciach, odsťahovali sa na východ. Ako prezradila pre Plusku, bola poriadne akčným dieťaťom, ktoré si vždy vedelo obhájiť svoje práve a neváhala použiť aj silu. Keď niekto niekomu ubližoval, bola schopná útočníka zbiť, aj keď to bol o dva metre vyšší chlapec.

Judita bola do svojich 18 rokov aktívnou volejbalistkou a bola si istá, že raz sa týmto športom bude aj živiť. „Až kým sa fínska protihráčka nerozhodla, že mi vykĺbi rameno a podarilo sa jej ho zlomiť. Tá ruka sa už nikdy nedostala do takej pohyblivosti, aby som mohla hrať na vysokej úrovni,“ priznala v rozhovore Judita Hansman, ktorá sa nakoniec rozhodla, že nebude volejbalistkou, ale učiteľkou.

Vložený príspevok z Facebooku: https://www.facebook.com/RebekaHansmanPhotography/photos/t.1261776985/393930983979480/?type=3

Nechcela biť deti trstenicou

Keď skončila športové gymnázium, stala sa učiteľkou na dedine, kde nemali deti k učiteľom žiadny rešpekt. Prvé, čo jeden z jej nových kolegov urobil, bolo, že jej ukázal krík a nakázal jej, aby si odlomila prútik. Keď sa ho opýtala, na čo to bude potrebovať, jeho odpoveď ju zarazila. „Však uvidíš,“ hovoril kolega, ktorý si z kríka bral trstenice na trestane detí.

Článok pokračuje na ďalšej strane:

Časť 1 / 3

Už ste čítali?

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu otvorenejší a priateľskejší. Ale pije sa naozaj priveľa

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť za katedrou, vydal sa s krompáčom do sveta

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…