Dobré noviny
To nebude fungovať, hovorili im neprajníci. Speváčku Kristínu jej Marián naučil, ako vyjsť z ulity
Jana Rujáková
Jana Rujáková

To nebude fungovať, hovorili im neprajníci. Speváčku Kristínu jej Marián naučil, ako vyjsť z ulity

Napriek tomu, že Kristíne a Mariánovi mnohí ľudia spočiatku neverili, dnes sú spolu takmer 17 rokov.
Napriek tomu, že Kristíne a Mariánovi mnohí ľudia spočiatku neverili, dnes sú spolu takmer 17 rokov. — Foto: Instagram @ kristinapelakova

Je veľmi starostlivý. Stará sa o každý môj pocit. Všetko vníma, hovorí o svojom manželovi známa speváčka.

„Náš vzťah určite nie je dokonalý, ale máme chuť a vôľu ho budovať a kráčať spoločne. A, našťastie, je v ňom stále viac pekných chvíľ, tie ťažšie sme prekonali. Keď som potrebovala podržať, podržal ma, a, naopak, ja jeho.“ Takto hodnotí speváčka Kristína Peláková svoje manželstvo s Mariánom, ktorý je zároveň aj jej manažérom.

Ich vzťahu spočiatku mnohí neverili. Speváčka a manažér? To nevydrží, prorokovali. Pravdou je, že pre oboch to bol na začiatku veľký tlak, keďže boli v súkromí aj v práci neustále spolu. Museli ubrať a nájsť rovnováhu. Brali sa po dlhých 11 rokoch vzťahu a dokázali utajiť Kristínino tehotenstvo a aj následný pôrod. Napriek občasným krízam všetkým dokázali, že ich láska je úprimná. Dnes sú spolu už 17 rokov. Toto je ich príbeh.

Foto: TASR - Andrej Galica

Dievča z východu

Kristína, vlastným menom Kristína Peláková, sa narodila 20. augusta 1987 vo Svidníku na východe Slovenska. Už ako malé dieťa milovala spev. Vždy, keď prišla zo školy domov, vzala si mikrofón do ruky a začala spievať. Preto sa rozhodla, že sa bude venovať herectvu a spevu.

Keď v roku 2006 ukončila dramatický odbor na Konzervatóriu v Košiciach, začala spolupracovať s renomovaným hudobným producentom a autorom Martinom Kavuličom. Ani netušila, že s jeho mladším bratom sa ich cesty neskôr zblížia ešte oveľa viac.

Jej prvé hudobné úspechy sa spájajú s vydaním prvého singlu Som Tvoja, no celoslovenskú popularitu a uznanie fanúšikov si získala, keď prespievala pieseň od Beáty Dubasovej Vráť mi tie hviezdy

Vložený príspevok z Facebooku: https://www.facebook.com/kristinapelakova/photos/pb.100044613451356.-2207520000/1012151532138781/?type=3

S megahitom v Európe

Kristína si túto coververziu vybrala sama. Pred pár rokmi sa stretli s Beátou Dubasovou, ktorá vystupovala ako hlavný hosť na speváckej súťaži, kde Kristína súťažila. Vtedy sa na ňu Beáta usmiala pri refréne „Vráť mi tie hviezdy, čo si mi z lásky dal…“

V roku 2010 potom vyhrala slovenskú súťaž Eurosong s piesňou Horehronie a reprezentovala tak našu krajinu na celoeurópskej súťaži Eurovision Song Contest 2010 v nórskom Osle. „Nikdy som nerobila hudbu s cieľom byť slávna. Je to veľmi pekné, keď ma ľudia chcú vidieť na koncerte, alebo keď vydám nejakú novinku a tešia sa z nej. Som šťastná, že ľudí zaujíma moja práca,“ uviedla speváčka v rozhovore pre denník Nový Čas na margo toho, prečo spieva a venuje sa po celý život hudbe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristína Peláková (@kristinapelakova)

Nebola to láska na prvý pohľad

Či to nazvať osudom alebo len náhodou, že Kristína stretla toho "pravého" práve na koncerte, nie je jasné. Láska na prvý pohľad to však podľa jej slov rozhodne nebola. 

Článok pokračuje na ďalšej strane:

Časť 1 / 3

Už ste čítali?

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu otvorenejší a priateľskejší. Ale pije sa naozaj priveľa

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť za katedrou, vydal sa s krompáčom do sveta

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…