Dobré noviny
V prípade študentky Sone preverujú dôležitú stopu. Polícia má záznamy z autobusu, verejnosť prosí o pomoc
Simona Gálová
Simona Gálová

V prípade študentky Sone preverujú dôležitú stopu. Polícia má záznamy z autobusu, verejnosť prosí o pomoc

— Foto: Facebook/Pohotovostný pátrací tím

Na verejnosť má prosbu aj rodina preživšej.

„Nespali sme, to sa nedá. To mamy vedia,“ priznala pre tvnoviny.sk mama zmiznutej študentky Sone, po ktorej pátrali dobrovoľníci, rodina aj policajti. Dvadsaťdvaročnú študentku Vysokej školy múzických umení v pondelok ráno našli zdravotníci pred nemocnicou na Antolskej v bratislavskej Petržalke, keď išli do práce a okamžite zalarmovali políciu, ktorá v súčasnosti prípad vyšetruje ako trestný čin znásilnenia. Ako teraz policajti uviedli pre Markízu, preverujú jednu zo stôp, ktorá môže viesť k nájdeniu páchateľa. O pomoc žiadajú aj verejnosť.

Vložený príspevok z Facebooku: https://www.facebook.com/patranie.org/posts/pfbid02jLooE1Z9EGqf36yQV4gWR3rXWXX7zm3zhTJ3judP6LBAJc8NehfvBvJZ2Z5Vtiprl

Pátrajú po vodičoch

„Pátrame po vodičoch motorových vozidiel, vybavených kamerou s nahrávaním, ktorí viedli vozidlo v nedeľu (dňa 10.09.2023) v čase od 03.00 hod do 04.00 hod po Štefánikovej ulici v smere od Hlavnej železničnej stanice na Hodžovo námestie, prípadne v opačnom smere, tzn. v smere od Hodžovho námestia v smere na Hlavnú železničnú stanicu a disponujú kamerovým záznamom, touto cestou ich vyzývame, aby nám tento záznam poskytli,“ napísala na sociálne siete Polícia SR – Bratislavský kraj.

„Kontaktovať nás môžu prostredníctvom bezplatného čísla polície 158, formou súkromnej správy na FB Polícia SR Bratislavský kraj, prípadne osobne na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru,“ odkázali strážcovia zákona. Podľa informácii televízie Markíza majú policajti v rukách kamerové záznamy z nočného spoja, ktorým Soňa cestovala domov. V autobuse sa údajne rozprávala s neznámym mladíkom, no vystúpila sama. 

Vložený príspevok z Facebooku: https://www.facebook.com/KRPZBA/posts/pfbid0xVeB26vBAFMadASXzFLYhU6BQggYAykUQxQzZ33VG6g5eTWn7K8NbF34J2YbbCW1l

Rodina prosí verejnosť

Soňa cez víkend pripravovala sobotný galakoncert na počesť svetovej opernej legendy Lucie Popp v Slovenskom národnom divadle, odkiaľ odišla pred polnocou. Domov v ten večer ale nedorazila. Podľa medializovaných informácií išla na zastávku na Zochovu ulicu v Starom Meste, kde o 3.40 h nadránom nastúpila na nočný autobus domov do Petržalky. Vystúpila na zastávke Záporožská, len 150 metrov od miesta, kde bývala. Tam sa jej stopa stratila.

Článok pokračuje na ďalšej strane:

Časť 1 / 2

Už ste čítali?

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu otvorenejší a priateľskejší. Ale pije sa naozaj priveľa

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť za katedrou, vydal sa s krompáčom do sveta

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…