Ako poštár Janko sa zapozeral do dcéry Katky Brychtovej. Ján Gordulič nakoniec našiel šťastie pri Lucke
Jana Rujáková
Jana Rujáková

Ako poštár Janko sa zapozeral do dcéry Katky Brychtovej. Ján Gordulič nakoniec našiel šťastie pri Lucke

Tá baba, čo ho bude mať, môže byť spokojná. Keď ju bude ľúbiť, bude výborný partner, hovorila o Jánovi Gorduličovi bývalá kolegyňa Katka Brychtová.

Janko Gordulič ako Poštár Jano v relácii Pošta pre teba (vľavo) a s manželkou Luciou (vpravo). — Foto: Facebook - Pošta pre teba; Instagram - @janogordulic

„Navyše, na konkurz som išiel neosprchovaný, lebo v ten deň som prišiel zo žúrky o pol siedmej ráno a zaspal som,“ uviedol ďalej so smiechom Jano a dodal, že spočiatku vôbec netušil, že o čo ide. Potom sa mu práca televízneho poštára zapáčila a priniesla so sebou aj nebývalú slávu. Ako ale vieme, sláva má aj svoju odvrátenú tvár.

Nechcel byť navždy poštárom

„Poštár Jano," vykrikovali po ňom ľudia, kdekoľvek sa ukázal. Jano mal ale mnoho záujmov, ktorým sa venoval a nechcel byť navždy zaškatuľkovaný týmto spôsobom. Nálepka s ním ale zostáva aj po rokoch.

„Je pravda, že v roku 2019 prídeš na festival Grape a 19-ročné decká ti povedia, že ťa pozerali pred 10 rokmi s babkou. Myslia si, že mi tým lichotia. Viac by ma potešilo, ak by rozprávali o Silných rečiach alebo Ťažkom týždni (Gorduličove politicko-satirické projekty, pozn. red.). To sú pre mňa dôležité projekty. Niektorí sa čudujú, prečo som „taký“. Človek neustále napreduje a keď sa stále spomína poštár Janko, nie je to bohviečo,“ posťažoval sa komik ešte v roku 2019 pre portál Refresher.

Vložený príspevok z Facebooku: https://www.facebook.com/postapreteba/photos/pb.100063723590911.-2207520000./248160665225027/?type=3

O tom, že mu to prekáža, vedela poča jeho účinkovania v relácii aj Katka Brychtová a často sa o tom rozprávali. Jano podľa nej mal pochybnosti, či je toto tá cesta, ktorou sa chce v živote vydať. Dnes už ale vie, že tých ciest môže byť vedľa seba viac, že sa dá pokračovať paralelne na rôznych trasách.

On by chcel moju dcéru

Článok pokračuje na ďalšej strane:

Časť 2 / 4

Už ste čítali?

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario…

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Denisa je jediná horská vodkyňa u nás: Niektorí ráno pred túrou…

Denisa neraz na dlhú túru vstávala aj o druhej hodine ráno.

O rysej elegancii aj perverzných vydrách s fotografom divej…

Kvetoslava Šlavku známi okolo Liptova volajú Kvetko. Poznajú ho…

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…