Vyhrážal sa jej, že príde o deti a nakoniec to urobil. Vera Wisterová všetko zvládla len vďaka láske
Simona Gálová
Simona Gálová

Vyhrážal sa jej, že príde o deti a nakoniec to urobil. Vera Wisterová všetko zvládla len vďaka láske

Ešte stále mám nočné mory, stále mám strachy, v noci sa budím a chodím deti kontrolovať - prikrývať, chytať za ruky, priznala dvojnásobná mama, ktorá pre svoje deti urobila nemožné.

Vera Wisterová. — Foto: Instagram/verawister; Facebook/Ja som Fun Radio

Prežila ťažké veci, no láska dokázala nemožné. Vera Wisterová, ktorá nedávno oslávila 46. narodeniny, je nielen úspešnou moderátorkou, ale aj statočnou mamou. Jedného dňa sa jej synovia nevrátili domov, zmizli a ona nemala žiadnu informáciu, kde sú a či sú v poriadku. Deväť týždňov nemala žiadnu správu o tom, kde sú a čo sa vlastne deje. „Neviem, či som niečo v tých prvých dňoch vôbec zjedla, nespala som, ani neviem, ako som prežívala,“ povedala pre svetevity.sk Vera, ktorá bola rozhodnutá, že bude o synov bojovať do posledného dychu.

Myslela si, že je slávna ako Madonna

Mala byť učiteľkou angličtiny, ale náhodou sa dostala k médiám. Do študentského rádia potrebovali niekoho, kto im bude zadarmo nahrávať ankety. „Samozrejme, o to nikto nemal záujem, keďže to nie je veľmi vďačná úloha. Ja som sa na to dala. Potom ma oslovil spolužiak z vysokej školy, ktorý pracoval vo VTV, aby som na zahraničnom spravodajstve prekladala správy. Postupom času som začala robiť vlastné reportáže,“ spomínala pre SME Vera Wisterová, ktorá mala v tom čase 16 rokov a myslela si, že sa hneď stala známou.

„Keď som po odvysielaní vyšla pred budovu, myslela som si, že som veľmi slávna a keď niekde prehovorím, všetci odpadnú. Že iba Madonna a ja sme tie ozajstné hviezdy. A bola som prekvapená, že aj keď som sa potom snažila rozprávať rádiovým hlasom, nikto ma nespoznával,“ smiala sa pri spomienkach na pochabé tínedžerské roky.

Očaril ju Tásler

Svoje šťastie Vera vyskúšala aj v Austrálii, kde dva roky študovala filmovú a televíznu vedu. Práve u protinožcov sa jej podarilo mať vlastnú rádiovú šou, ktorú robila ako študentka zadarmo.

Vložený príspevok z Facebooku: https://www.facebook.com/tvdoma/photos/basw.Abqwn9OaS137mtfcFjyO0Qng-UYDl5qU8-j_OTG_exPeEbqA8BnXNPYwTXS5a8_uQC9pmtK-VwOGanWFQ_kMBFwgERx5NUfkzi8w93kdE91c4jzO4AqwshyrRZe7PQDt_g4HPs93HVILOYnn_iUdxFgDXn1NKsKGuKVKgBTlqWkn3w/912527805440345/?opaqueCursor=AbqlRbS7SMCWeHON3rFR9RlXbrCU53rrYmpcPWsF1DUhTiJo03Twc8mbq-lRqnmE-aUxMPs3QjIO_d4YYHd0n6rakNkJ01tFsg4Pq5YBpMspXfAHCup1K1-3_PFmr9JCRYxCZJHvcGQ4NGt6SnUTWqnTycKrVWo0Rld3sHBSZw-CVbODIhqP5w2jrSm65ea_JG4DPbzm34TD1h7bupqqPly6hwkQRLT3fhiGIOYdnsgW8gRtXXPmZ-UgJgCRf1_AxPHWQBu2N2sj_5hy1-a5IpTNSLpjE1dRDW0UB1cOICTMdSwjrkHbCuC3hqlyVoUinri-diSB2k_SUYPd4e5BhtsDX486uwWXLif-8BEsqeWerGCgrJQnLu4rNM8rIbtw4-fv-cvDql1U9lDqh-mha80VjRE16f-agSqHR2Nq9BxsOUTAN9hEiZ4Rn6E3YiDYUavaoWsTjXU_vE4ApD10viVfACDNgxi-2SeqKdLJUhstHsONschwy1F3uMM6tbTa15mmokbSEf52vpKM7bnMqeR_BRrxC_dd7QbTNHaYBZ_rPEg9QkDqsnXQoJ4jzcTLoyFdwUnFUGP9xWniWzvIXm_HH8kt4nbmTtO-BGQfDeSh8UiKyEBIxlnrRWswYuK_7b5bLrkNzjJ87HtWWdB0UCFEoWlcVp1QPabUxdp6WQtpPLNPoMmpBb5OErknKO0fsYotpOfeQpbwKocLp6PblAOOdpToM1umJbw5EfXve8is8tCdi1w2_tDbySrv-ZpKA-Iia_PsuCJoQxn4KhXSpLmI

„A viete, kto mi otvoril dvere? Odpadnete. Predo mnou stála identická kópia Jána Baláža z Elánu, tak som mu po anglicky povedala, že vyzerá úplne ako on. A on mi hovorí: A ty si skade? Ja som jeho brat Zdeno,“ spomínala v talkšou Petra Marcina Vera, ktorá po návrate z Austrálie prerazila aj na Slovensku. Dostala sa tvárou najznámejších rádií a čoskoro sa objavila aj na televíznych obrazovkách. Práca ju nakoniec spojila aj s jej dlhoročným partnerom, spevákom Ivanom Táslerom, ktorý ju podľa jej slov očaril.

Článok pokračuje na ďalšej strane:

Časť 1 / 4

Už ste čítali?

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario…

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Denisa je jediná horská vodkyňa u nás: Niektorí ráno pred túrou…

Denisa neraz na dlhú túru vstávala aj o druhej hodine ráno.

O rysej elegancii aj perverzných vydrách s fotografom divej…

Kvetoslava Šlavku známi okolo Liptova volajú Kvetko. Poznajú ho…

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…