Padol neuveriteľný jackpot 2 miliardy dolárov
Inzercia
Inzercia

Padol neuveriteľný jackpot 2 miliardy dolárov

To, čo sa nedávno stalo, by si nikto netrúfal tipovať. Padol neuveriteľný jackpot vo výške viac ako dvoch miliárd dolárov v americkej Kalifornii. Zlomil tak aj jeden z dávnych rekordov. Výherca teraz patrí k najbohatším ľuďom na planéte.

— Foto: unsplash.com

Aj príbeh dnešného šťastlivca je dôkaz, že zázraky sa niekedy dejú.  A nie hocaké. Majiteľ výherného tiketu z Los Angeles, americký štát Kalifornia, bude na tento moment do smrti pamätať. Stal sa tak výhercom priam dychberúcej sumy. Ide o jackpotovú výhru vo výške 2,04 miliárd amerických dolárov v lotérii Powerball.

Zabojujte o veľkú výhru v lotérii

Kto z nás by netúžil vyhrať takúto zázračnú sumu. Určite by väčšine z nás postačil i zlomok z tohto rekordného jackpotu. Najpopulárnejšou možnosťou, ako o takúto čiastku zabojovať, je online lotéria. Aj keď sa výhry nepohybujú v miliardách ani v stovkách miliónoch, o niekoľko tých miliónov sa predsa len hrá každý mesiac.

Lotéria má vo svojej podstate jednoduché pravidlá. Samozrejme, sú tu isté rozdiely medzi hrami, ale pointa ostáva rovnaká. Natipujete niekoľko čísel z jedného súboru čísel, natipujete ďalšie číslo(a) z bonusovej hry a počkáte na žrebovanie.

Populárny Eurojackpot aj pre začiatočníkov

Ak ste ešte nikdy neskúšali lotériu a chcete začať, môžeme vám všetkými piatimi odporučiť Eurojackpot. Ide o klasickú powerballovú lotériu, veľmi obľúbenú medzi Slovákmi. Hlavnou výhrou je suma o veľkosti 120 miliónov eur. Rozhodne neplatí, že by sumu získal iba jeden výherca. I s trochou šťastia môžete zabojovať o skromnejšiu odmenu.

Tiket v eurojackpotovej lotérii si môžete podať buď osobne, cez SMS správu, alebo online na stránke Tipos-u. Ak sa rozhodne uplatniť online spôsob, k dispozícii máte možnosť vyklikať si čísla náhodným generátorom, ktorý všetku ťažkú prácu vykoná za vás. Celkovo si vyberáte najprv 5 čísel z prvého súboru 50 čísel, následne 2 čísla z druhého súboru 12 čísel. Po tom, ako ste podali vaše čísla, počkáte na žrebovanie, ktoré sa koná dvakrát do týždňa, a to v utorok a piatok.

Skúste šťastie s jackpotom

K nie veľmi konzervatívnym spôsobom patrí pokúsiť sa zdolať nejakú z jackpotových výhier v online kasíne. Hoci sa výhry nepohybujú v takých závratných sumách, za to oveľa častejšie padajú. Existuje hneď niekoľko druhov jackpotov a ak by sme ich chceli všetky dopodrobna popísať, potrebovali by sme na to zvlášť článok.

My sa špeciálne zameriame na progresívne jackpoty, ktoré ponúkajú niektoré slovenské kasína. Detašované bývajú iba na online automaty. Fungujú na princípe, že každým zatočením sa časť zo stavenej sumy presunie do jackpotovej výhry, čím sa neustále zvyšuje. Samozrejme, do doby kým ho niekto vyhrá. Len nedávno sme boli svedkami, ako si výherca vytočil Mega Jackpot vo výške 1,6 milióna eur.

Je pochopiteľné, že z času na čas sa objavia ľudia, na ktorých sa jednoducho šťastie nalepí a podarí sa im vyhrať. Výhra môže mať rôzne podoby a výšky - od malých, či po dychberúce sumy. V prvom rade sa vždy snažte pri hre zabaviť a výhra už príde časom sama.

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…