Zaujímavý prieskum: Slováci milujú lotériu
Inzercia
Inzercia

Zaujímavý prieskum: Slováci milujú lotériu

V nedávnej dobe vyšiel článok so zvlášť pozoruhodnou skutočnosťou. Slováci veľmi radi hrajú lotériové hry. Obdivuhodné sú aj iné vlastnosti Slovákov, ktoré ukázal prieskum.

Ilustračná fotografia. — Foto: Unsplash

V nedávnej dobe vyšiel veľmi pútavý článok. Prezentoval výsledky, ktoré uskutočnila prieskumná agentúra pre Inštitút pre Zodpovedné hranie (IZH). Prieskum sledoval hranie hazardných hier v slovenskej populácii. Závery, ktoré z neho vyšli, boli veľmi pozoruhodné. V tomto článku sa na ne detailnejšie pozrieme.

Slováci obľubujú online lotériu

Väčšina Slovákov v prieskume uviedla, že má skúsenosti a zároveň obľubuje online lotériu. Je to pochopiteľné. Lotériové hry sú jedny z najjednoduchších v zábavnom priemysle, pričom zároveň disponujú možnosťou jednému z účinkujúcich úplne zmeniť život. Princíp väčšiny hier je viac-menej identický. Na stávkovom tikete si vytipujete určité množstvo čísel. Tiket si podáte a vyčkáte do žrebovania. V závislosti od hry, čím viac čísel ste natipovali správne, tým vyššia je vaša výhra. Skôr ako sa do lotérie pustíte, je dôležité dôkladne si prečítať pravidla hry a zvoliť si takú, ktorá vám najviac vyhovuje.

Prioritou sú legálne kasína

Prekvapivé boli ďalšie informácie z prieskumu. Hráči priam až dominantne uplatňovali hranie v legálnych slovenských online herniach a preferujú bezpečnosť a kvalitnú zábavu. Ak sa bližšie pozriete na informácie jednotlivých kasínových podnikov, zistíte, že každý legálny subjekt využíva najmodernejší šifrovací software, pre čo najbezpečnejšiu komunikáciu s hráčmi v zmysle nie len bankovom (bezpečný transfer peňazí), ale aj uchovania osobných údajov, ktoré zadávate pri registrácii.

Hranie hlavne o zábave

Slovenskí hráči idú hlavne po zábave. Aj to bol záver sledovaného prieskumu. Väčšina uviedla, že hazard nevnímajú ako spôsob zárobku, ale túžia sa pri hraní baviť a zrelaxovať po dlhom pracovnom dni. Dôkazom toho je aj fakt, že markantná skupina hráčov má pevne stanovaný rozpočet na hranie, ktorý jednoducho neprekročí.

Plné využívanie bonusov

Tento výsledok štúdie poukazuje na fakt, že hoc hráči majú pevne stanovaný rozpočet, jedná sa o malé čiastky. Preto sa snažia vyťažiť z hry maximum a naplno využívajú kasínové novinky a bonusy. Kasína v rámci rôznych eventov a turnajov umožňujú zinkasovať široké spektrum odmien – od voľných zatočení, vkladových bonusov, alebo aj peňažné výhry v turnaji. Preto je dôležité dôkladne sledovať, ktoré kasíno čo ponúka svojim hráčom, ale aj aký bonus môžete obdržať, ak sa do kasína zaregistrujete.

Veľmi nás tešia výsledky prieskumu, ktorý jasne ukázal, že Slováci hoci majú radi hazardné hry, vedia presne, kde tieto služby majú hľadať a nenaletieť na ponuky podvodníkom. Radšej vyhľadávajú bezpečné podniky, kde sa môžu bez starostí venovať hre a nechať všetko tak-povediac plávať. V neposlednom rade hlavne vyhľadávajú zábavu. Nám neostáva nič iné iba dúfať, že sa tieto trendy nezmenia a popriať vám veľa šťastia a zábavy pri hre.

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…