Dobré noviny
Láska Orlanda Blooma a Katy Perry je divoká a krásna. Herec sa pri žiadaní o ruku nevedel dostať k prsteňu
Dobré noviny
Dobré noviny

Láska Orlanda Blooma a Katy Perry je divoká a krásna. Herec sa pri žiadaní o ruku nevedel dostať k prsteňu

Katy a Orlando
Katy a Orlando — Foto: Instagram/ Orlando Bloom, katycat_phil

Svetoznáma dvojica už má aj dcérku, ktorá bude čoskoro oslavovať dva roky.

Obaja však svorne tvrdili, že sú len priatelia. Oficiálne o druhej šanci ich láske prehovorili až začiatkom roka 2018. Obaja s chladnou hlavou pristúpili k budovaniu vzťahu a onedlho sa už začalo skloňovať slovo manželstvo. Orlando svoju lásku požiadal o roku presne na Valentína a celú udalosť premyslel do najmenších detailov.

Katy o nich prehovorila v šou Jimmyho Kimmela.  „Myslela som si, že ideme na večeru a potom na umeleckú výstavu. Ale zrazu sme nastúpili do helikoptéry a on ma tam požiadal o ruku. Bolo to veľmi milé,“ opísala. S helikoptérou pristáli na streche v Los Angeles, kde ich už búrlivo vítala rodina a priatelia. Orlandovi sa vtedy v saku zasekla škatuľka s prsteňom a pri jeho vyberaní si roztrhol vrecko. Katy sa popritom tvárila, že nič nezvyčajné nespozorovala.

„Pristáli sme a bolo to ako vo filme s Jamesom Bondom. Každý mal na hlave slúchadlá s mikrofónom, rýchlo nás odviedli preč a tam ma čakala celá rodina. Naozaj sa mu to podarilo dobre,“ spomínala zaľúbená Katy. O šťastnom dni sa podelili aj s fanúšikmi. O týždeň na to Orlando zverejnil spoločnú fotku z lyžovačky, ktorú mu Katy vtipne komentovala: „Označ ma, aby bolo jasné, že to nie je cudzinec.“

Pripravení byť rodičmi

S organizáciou svadby sa príliš neponáhľali, ale predstava bola jasná – sobáš bude v Japonsku. Pandémiu nikto predpovedať nevedel. Dvojica sa však rozhodla, že keď už nie je čas na svadbu snov, je vhodná doba na bábätko. Speváčka sa vo videoklipe k pesničke Never Worn White objavila s tehotenským bruškom.

„Obaja sme vedeli, že to chceme a boli sme na to pripravení. Toto tehotenstvo nebola náhoda,“ vravela Katy. Jej túžba po dieťati nebola samozrejmá a sama čakala do bodu v živote, keď sa bude cítiť na materstvo. A ten bod prišiel práve pri Orlandovi. „Teraz som pripravená posunúť energiu z mojej kariéry do výchovy mojej dcéry. Ju nebude nikdy zaujímať, že som Katy Perry, ona potrebuje mamu,“ tvrdí.

Orlando už má syna Flynna z predchádzajúceho manželstva s Mirandou Kerr. Daisy Dove Bloom sa narodila v auguste 2020. „Je to smiešne, lebo keď vyšla von, prvé, čo som si povedal, bolo ‚jee, veď to som ja!‘ Toto je moje malé ja. Potom dostala oči po Katy,“ vtipkoval v šou Ellen DeGeneres. Príchod dieťaťa zmenil aj ich priority. Herec sa spojil s UNICEF a stal sa ich patrónom. Sám stojí za darcovskou stránkou Baby Bloom, ktorá pomáha novorodencom v ťažkých situáciách.

Dcérka čoskoro oslávi druhé narodeniny a obaja sa snažia vyjsť jeden druhému v ústrety úplne na maximum aj v ich kariérach. Orlando sa pustil do niekoľkých veľkolepých filmových projektov a keď sa dá, Katy a Daisy ho sprevádzajú po svete. Spoločnosť jeden druhého a dnes už ich rodiny si užívajú.

Nie je ťažké dvojicu prichytiť v záplave bozkov, nie je ťažké vidieť to, čo videli svedkovia na party po odovzdávaní Zlatých glóbusov – presne takto vyzerá láska.

Časť 2 / 2

Už ste čítali?

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu otvorenejší a priateľskejší. Ale pije sa naozaj priveľa

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť za katedrou, vydal sa s krompáčom do sveta

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…