Európska liga: Slovan proti Olympiakosu prekvapil, z prvého zápasu si vezie remízu 1:1

Ilustračné foto
Ilustračné foto — Foto: TASR/Martin Baumann

Odveta je na programe vo štvrtok 11. augusta od 20.30 h v Bratislave.

Futbalisti ŠK Slovan Bratislava remizovali na ihrisku gréckeho klubu Olympiakos Pireus 1:1 v prvom zápase 3. predkola Európskej ligy. Zápas mali nádejne rozohraný, keď od 63. minúty viedli gólom Andreho Greena, no v 87. minúte si nedali pozor na rohový kop domácich, po ktorom hlavičkou vyrovnal Joussef El Arabi.

Odveta je na programe vo štvrtok 11. augusta od 20.30 h v Bratislave. Víťaz tohto dvojzápasu sa v ďalšej fáze stretne so zdolaným tímom z kvalifikačného dvojzápasu Ligy majstrov medzi Apollonom Limassol a Maccabi Haifa.

1. zápas 3. predkola EL:

Olympiakos Pireus - ŠK Slovan Bratislava 1:1 (0:0)

Góly: 87. El Arabi - 63. Green. Rozhodovali: Vissel - Vanyzere, Nijssen (všetci Belg.), ŽK: M´Vila, Masouras - Kašia.

Olympiakos Pireus: Vaclík - Pipa, Papastathopoulos, Cisse, Reabciuk - Camara (69. Valbuena), Kunde, M´Vila - Zinckernagel (55. Randjelovič), Tiquinho (69. El Arabi), Masouras (79. Rodrigues)

Slovan Bratislava: Chovan - Pauschek, Kašia, Abena, De Marco - Kucka (90.+1 Agbo), Kankava - Barseghjan (82. Ramirez), Čakvetadze (90.+2 Čavrič), Zmrhal (85. Medveděv) - Green