Dobré noviny
VIDEO: Speváčka Adele je po rokoch späť. Tým, čo robila na pódiu, rozcítila mnohých fanúšikov
Barbora Kullačová
Barbora Kullačová

VIDEO: Speváčka Adele je po rokoch späť. Tým, čo robila na pódiu, rozcítila mnohých fanúšikov

Adele znovu na pódiu
Adele znovu na pódiu — Foto: Instagram/adele

Jej návrat bol pre priaznivcov radostný, ale zdalo sa, že samotnú Adele dojal ešte viac. Pri známej piesni sa neubránila slzám.

Speváčka Adele sa po dlhých piatich rokoch mlčania znovu objavila na pódiu. Začiatkom júla londýnsky Hyde Park burácal. Atmosféra počas jej hitu Someone Like You bola doslova dojímavá. 

Na skorší návrat nebola pripravená

Ako informuje BBC, návrat anglickej hviezdy bol pre fanúšikov radostný, ale zdalo sa, že samotnú Adele dojal ešte viac. Keď počula publikum, ako spieva refrén jej známej piesne, nevedela sa ubrániť slzám a počas vystúpenia sa prihovorila publiku rozcítenými slovami: „Je zvláštne byť znova pred davom. Pred každým predstavením som taká nervózna, ale nakoniec som rada, že som tu," uviedla.

Na svoj návrat nebola ešte pripravená 

Jej návrat bol naplánovaný ešte v januári 2022. Malo sa tak stať v americkom Las Vegas. Deň predtým bol však koncert zrušený, pretože speváčka sa ešte necítila na to, aby vystúpila pred publikom. Zarmúteným fanúšikom zanechala úprimný odkaz: „Viem, že veľa ľudí sa cíti sklamaných, čo je pre mňa ponižujúce, ale musím urobiť toto rozhodnutie."  Dôvod, prečo sa speváčka Adele takto rozhodla, nie je verejnosti známy, ale napriek tomu treba mať pochopenie, že aj ona je len človek so svojimi problémami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Adele (@adele)

Blahoželala oslávencom

Počas vystúpenia v rodnom meste Adele neopustil ani zmysel pre humor a túžba spraviť fanúšikom radosť. S publikom nadšene komunikovala a ľudí sa pýtala, či má niekto narodeniny. Následne oslávencom rozdávala cez mikrofón úprimné narodeninové želania. V prvom rade dokonca natrafila na manželský pár, ktorý v ten deň oslavoval 27. výročie svadby. Dvojica si od speváčky vyslúžila výnimočné gratulácie.


Debata pokračovala aj na inú tému. Zaujímala sa, či medzi prítomnými sú aj nadšenci seriálu Stranger Things. V prvom momente to vyzeralo, akoby chystala pre nich prekvapenie. Ale nakoniec sa ukázalo, že i ona pred ním rada presedí celé hodiny. Uspokojila aj tých, ktorí sú zvedaví na jej súkromie. S verejnosťou sa podelila o svoj program na nasledujúci deň. Naplánovala si sledovať spomínaný seriál. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Adele (@adele)

Po koncerte v Hyde Parku nemá speváčka v pláne ďalšie vystúpenia, a to až do návštevy Las Vegas. Jej priaznivci na americkom kontinente zrejme tiež dúfajú, že bude rovnako zdieľna ako v Londýne a okrem piesní si vypočujú aj nejaké pikošky z jej života. Počas ostatného koncertu sa bezpochyby svojím hlbokým hlasom a úprimnosťou dotkla sŕdc množstva fanúšikov, ktorí určite na jej návrat opätovný nikdy nezabudnú. 

Už ste čítali?

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu otvorenejší a priateľskejší. Ale pije sa naozaj priveľa

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť za katedrou, vydal sa s krompáčom do sveta

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…