Dojemný príbeh veľkej lásky dvoch detí, ktorú nerozdelila ani streľba na škole v americkom Texase
Barbora Kullačová
Barbora Kullačová

Dojemný príbeh veľkej lásky dvoch detí, ktorú nerozdelila ani streľba na škole v americkom Texase

Svedkami úprimnej lásky boli aj rodičia, ktorí videli, ako si ich deti pred spaním píšu „Milujem ťa." 

Zaľúbenosť nemá hraníc ani v detskom veku — Foto: YouTube/Good Morning America

Každý z nás zbožňuje ten pocit, keď má pri sebe niekoho blízkeho, komu môže dôverovať. Najčastejšie je to dobrý kamarát, rodičia, ale aj človek, do ktorého sa zaľúbime. V momente vzplanutia lásky chce človek priniesť tomu druhému doslova modré z neba a vrhne sa do hocijakej príležitosti, len aby videl svoju polovičku šťastnú a spokojnú. 

Na prvé stretnutie si nepamätá

Takéto obdobie prežívali aj dve deti z Robbovej základnej školy v Texase. Ako informuje ABC news, prvýkrát sa stretli, už keď boli batoľatá a často sa spolu hrávali. To si však nepamätali. Až v prvý deň nástupu do štvrtého ročníka sa začali objavovať medzi nimi náznaky sympatií. Dievčatko menom Annabell Guadalupe Rodriguez prišlo domov s veľkou eufóriou a mamine začalo opisovať svojho princa na bielom koni.

Foto: Good Morning America

Chlapec Xavier James Lopez v nej vyvolal príjemný prvý dojem. Mal veľmi peknú vôňu a dokonalý vkus na oblečenie. To však nebolo úplne všetko. Xavier bol príťažlivý nielen vďaka svojmu výzoru, ale aj šikovnosti a dobrému srdcu. Jeho babička Amelia Sandoval spomínala, že vo svojich siedmich rokoch sa naučil vyrábať horúce salsy, ktoré so svojím otcom predával a z utržených peňazí kupoval hračky pre svojich súrodencov. Okolie tiež dokázal očariť neustálymi vtipmi, energickosťou a tanečnými schopnosťami.

Ich úprimnú lásku si všimli aj rodičia

Po ubehnutí pár dní si Annabell a Xavier začali písať lístočky. Následne s príchodom jari zorganizovali ich rodičia grilovačku, na ktorej boli deti celý čas spolu. To, že ich láska bola naozaj úprimná, videli rodičia po tom, čo zistili, že ich ratolesti si posielajú pred spaním správy, v ktorých si vyznávajú lásku slovami „Milujem ťa." 

Náklonnosť medzi nimi neustále prekvitala až do takej miery, že Annabel začala na krku nosiť prívesok so Xavierovou fotkou. Dávala si ho vždy, keď išla na jeden z jeho zápasov. Zaľúbenie sa však neprejavovalo len na dievčatku, ale aj školák sa zrazu začal v niektorých veciach meniť. Dovtedy priemerný školák odrazu dosahoval lepšie výsledky. V štúdiu zabral tak veľmi, že sa dostal až na čestnú listinu najlepších žiakov a zúčastnil sa odovzdávania cien v školskej jedálni. V tom momente začali ich mamy medzi sebou vtipkovať, že sa Annabellina múdrosť preniesla aj na Xaviera.

Ani tragická udalosť ich nerozdelila

Okamihy šťastia sa však razom zmenili na hlboký žiaľ. Krátko po tom, čo si najlepší americkí školáci z Robbovej základnej školy v Uvalde prevzali ceny, došlo tam k tragickej udalosti. Streľbu na škole títo dvaja zaľúbenci neprežili.

Keďže ich rodičia boli celý čas svedkami toho, ako sa Annabell a Xavier vrúcne milovali, rozhodli sa, že ich lásku nerozdelia ani po smrti. Spoločne ich pochovali do jedného hrobu. Vďaka tomu zotrvajú obidvaja vo večnej láske naveky.

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…