Futbal ju nezaujímal a svadbu odmietala. Láska o 10 rokov staršej Shakiry s Gerardom Piquém mala byť osudová
Dobré noviny
Dobré noviny

Futbal ju nezaujímal a svadbu odmietala. Láska o 10 rokov staršej Shakiry s Gerardom Piquém mala byť osudová

Snažila sa speváčka už pred rokmi niečo naznačiť?

— Foto: Instagram: Shakira

Dvanásť rokov stáli po svojom boku a dvanásť rokov predstavovali všetko, čo by mal mať ukážkový pár. Aj napriek desaťročnému vekovému rozdielu ľuďom dokazovali, že skutočná láska nepozná žiadne prekážky. Najoceňovanejšia speváčka latinskej Ameriky Shakira a španielsky futbalista Gerard Piqué pred pár dňami potvrdili rozchod. Správa šokovala mnohých fanúšikov a toto je dôvod, prečo ich vzťahu toľkí verili.

Osudný šampionát

Shakira a Gerard Piqué sa stretli po prvý raz v roku 2010 pri natáčaní videoklipu Waka Waka, ktorá bola hymnou svetového šampionátu. Speváčka sa dovtedy o futbal príliš nezaujímala a ani netušila, že pohľadný mladý muž je futbalista. „Keď som video prvý raz uvidela, povedala som si, fíha, ten chlap je celkom zlatý a potom sa niekto rozhodol, že nás predstaví,“ spomínala Shakira v rozhovore pre 60 minutes overtime.

Ich kontakt nabral na obrátkach, keď sa nevinná smsková konverzácia zmenila na nepretržitý záujem. „Ona už bola v Južnej Afrike, pretože spievala na otváracom ceremoniáli a opýtal som sa jej, aké je tam počasie. Je to typická hlúpa otázka, na ktorú stačí odpovedať, že zober si sako. Ona mi však začala písať, aké je počasie v každej možnej chvíli a dospelo to až do momentu, keď som si povedal, že sa musím dostať do finále, aby som ju znova videl spievať,“ opisoval Piqué v roku 2016 pre TV3. Španielsko v tom roku vyhralo Majstrovstvá sveta. Osud podľa fanúšikov naozaj chcel, aby sa znova stretli.

Prichytení v záplave bozkov

Shakira je od neho o desať rokov staršia a narodili sa dokonca v rovnaký deň. Začali sa spolu stretávať a prvá správa o ich vzťahu sa prevalila v máji 2011, keď ich prichytili bozkávať sa v šatni na Shakirinom koncerte v Barcelone. O rok na to už ohlásili, že sa stanú po prvý raz rodičmi.

Syn Milan prišiel na svet v januári 2013. Práve v tomto období sa najviac vynárali otázky o ich svadbe, speváčka však akékoľvek špekulácie vyvracala nielen vtedy, ale aj celé roky po tom. Myšlienka na svadbu ju úplne desila. „Úprimne, manželstvo ma desí. Nedokážem si sama seba predstaviť ako niekoho manželku. Oveľa radšej sa vidím ako jeho priateľka, jeho milenka, ako jeho zakázané ovocie, ktoré ho stále drží v strehu, že možné je čokoľvek a všetko záleží od jeho správania,“ hovorila Shakira ešte pred dvomi rokmi. Vtedy svoju odpoveď doplnila smiechom, dnes sa vynára otázka, či ňou chcela svojmu partnerovi aj verejnosti naznačiť niečo viac.

Článok pokračuje na ďalšej strane:

Časť 1 / 2

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…