Veľký chlap s veľkým srdcom. The Rock pripravil obrovské prekvapenie pre svoju mamu, ktorej zachránil život
Simona Gálová
Simona Gálová

Veľký chlap s veľkým srdcom. The Rock pripravil obrovské prekvapenie pre svoju mamu, ktorej zachránil život

Keď máš dobrú mamu, máš dobrý predpoklad stať sa slušnou ľudskou bytosťou, povedal obľúbený akčný herec.

Dwayne Johnson s mamou Atou Johnsonovou — Foto: Instagram - @therock

Hollywoodsky herec Dwayne Johnson, ktorého poznáme aj pod prezývkou „The Rock“, je jedným z najlepšie platených hereckých hviezd na svete. Ako sa zdá, skvelé výkony nepodáva len v pracovnom, ale aj v rodinnom živote. Herec, podnikateľ a bývalý wrestler zverejnil na svojom Instagrame dojemné video, v ktorom vidieť ako svoju mamu Atu sprevádza novým domom v Kalifornii. Daroval jej ho za všetko, čo preňho urobila.

Zachránil ju pred smrťou

„Keď som bol malý chlapec, neznášal som, keď moja mama plakala. V týchto dňoch jej s radosťou doprajem zopár sĺz radosti,“ vysvetlil 50-ročný Johnson, ktorý priznal, že nie je krajší pocit ako urobiť svoju mamu šťastnou. „Mal som šťastie, že som jej za tie roky kúpil už niekoľko domov, ale tento je výnimočný,“ uviedol obľúbený herec.

Po rokoch cestovania a sťahovania má byť táto stavba jej finálnym domovom. Luxusné bývanie pomáhal dekorovať sám The Rock, ktorý doň doniesol obrazy rodinných predkov aj jeho vlastné trofeje. Ako priznal, získal ich len vďaka tomu, že pri ňom vždy stála jeho milujúca mama. 

„Moja mama si prešla všetkým - rakovinou, vysťahovaním, čelnou zrážkou s opitým vodičom aj pokusom o samovraždu. Napriek ťažkému životu je pre mňa najlepším príkladom vďačnosti a súcitu,“ uviedol herec, ktorý ju ako 15-ročný zachránil pred smrťou. Keď sa Ata Johnsonová dozvedela, že ich pre nedoplatky vyhadzujú z bytu, rozhodla sa ukončiť svoj život. Vystúpila z auta a postavila sa na cestu do protismeru. „Autá sa jej začali uhýbať. Rýchlo som ju chytil a stiahol na krajnicu,“ spomínal Dwayne na moment, kedy si povedal, že pre svoju mamu urobí vždy všetko. Vtedy jej zachránil život.

Vložený príspevok z Facebooku: https://www.facebook.com/SkyscraperMovie/photos/bc.AbrzWilxkyUhI_MZyzRk1U6bfpaYU042J51nOh5ayALZZmu6380fTs8MqGjFY_HAGsuIUfi5rXLyWd0dvWH3kegzTO47KYeZbnrTqrk7YN8E7wO08rf-j76fR9iJyUc_7lqm3dfDyfnm35T8eQ4P7_vO/429450180888434/?opaqueCursor=AbpBDz4KFIxcmhHHottN22BnrSlYsDJ4O061L8vcfTRgXjSD1yjctiBAzfiNaYdw7t5pdUWO-y2O6Uxb7g6xXJ6yculzBvUYlOpQ-fDR3GrAnF5GmPpKZEzkOFc9CfuuhmGYo2ow05tf_dxlI3ulXLmvWZ1ShydVQr5g65LWrHWBeqL9xtdoczKBECQCmtRWE3yxSqRyg_ni-D1t_vI2YlmQIFwDUefcwK3QaiDWQzwOb4sOl1ZuigYoJApnpAezpZc-X4JSjYOnrm5wIcufXNa3p0xsBqDJr9KBEkAZ9eCdARXctLZpMLdRqg5JIdLNhBJAglnkmmkpnGHt2XIsPW8aQuzGMkNL3zVhiJe1BYVta9jm6aoR9VfAmK4tyEtwtplnJBN1Qkf8s-j34NghdqqyAF96-hYsTSavcTJIQ35aW5NDAn_uOWTjFeEDtxIJiyQpF_xlxOnz517vx8xx79JgoumhFztEIQsG7MXuItEi_9dLwYLlnzVhN0GnV01a09xKhLD2Pb_WeU5rPZ7aHORm-lQ1xeTrR-VufyqHW5AJ4dXHD8Fd7p-pud57UVhN2SaaiZ4eZz6JfabNuW6UWOFjzVBg8ec-ZMxNNOg8NCX-4SVyNLLw-9i5d9bmTRy6LL_OSkK2MxzCZITNNDW3rEfY

Zmenil život celej rodine

Časť 1 / 2

Už ste čítali?

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario…

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Denisa je jediná horská vodkyňa u nás: Niektorí ráno pred túrou…

Denisa neraz na dlhú túru vstávala aj o druhej hodine ráno.

O rysej elegancii aj perverzných vydrách s fotografom divej…

Kvetoslava Šlavku známi okolo Liptova volajú Kvetko. Poznajú ho…

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…