Kráľovská rodina si myslela, že ide iba o študentský románik. Toto je skutočný príbeh lásky Kate a Williama
Simona Gálová
Simona Gálová

Kráľovská rodina si myslela, že ide iba o študentský románik. Toto je skutočný príbeh lásky Kate a Williama

Nebola to láska na prvý pohľad, no urobili všetko pre to, aby si vytvorili nerozlučné puto.

Kate Middleton a princ William v roku 2005 / S deťmi — Foto: Profimedia; Instagram @kensingtonroyal // Matt Porteous

Z najlepších priateľov partneri

Raňajkovali spolu, spájala ich vášeň k lyžovaniu a netrvalo dlho a medzi Williamom a Kate vzniklo silné puto. Bol to nakoniec princ William, ktorý sa snažil zapôsobiť na Kate. „Len sme spolu strávili viac času a dobre sme sa zachichotali a uvedomili sme si, že máme rovnaké záujmy,“ spomínal princ William, podľa ktorého bola Kate najskôr jeho najlepšou priateľkou, až potom partnerkou.

Ich priateľstvo nakoniec prerástlo do romantického vzťahu, o ktorom sa čoskoro dozvedel celý svet, aj keď sa kráľovská dvojica snažila robiť všetko pre to, aby ich vzťah udržali v tichosti. V marci 2004 ich bulvárni novinári zachytili, ako spolu lyžujú vo švajčiarskych Alpách a Kate Middleton sa prvýkrát dostala do centra pozornosti a nikdy ho neopustila.

Vložený príspevok z Facebooku: https://www.facebook.com/thecambridgespage/photos/basw.AbqMpsJm5KzjHrGYxDnSRvmjDIdqabVl_j6gHi3is1BCZzYadZ2HRCO1R40VsrLRKtZWcmq3j0pECz-L31lljzke6Wqw88Bw3XjrRLs0NsvvFU-DqOSxRRT-_ZAwpbxygrmTvgUsFbawO6dJO4W7OgI_pIkU5RtNYfHEGKjmVrnHJg/421956871315517/?opaqueCursor=AboTgVO5_fGOL0ZF8ZWjJAf1N6bZWht9A3d2Z9kIiL8D8TN-o9ctcSTyFzQrqo3nKe_pXRRvuPmw-0Fym9s8rfsUWnSnl0SCgY1x8266ZkNAJZ8x7S7AuoQ6P3CPnyTDHXYb96w72VDoJH3bdMJOi94jennii5c3xqbyqAi0faZFKsTD5DdbSoAQbWSBWBL2NNGa_UVe09r-4hPGhHkBek6IVOj36UfCtg9fCdk2vrFmsh9bzZQHQqB_XZAZh9O6F8sulAkfttHDKFN-oxAaRpcAu8n8wK9rIJ445uYPrCYlldG7UEWjeWlwUMutH4j0GESRFhYo4wN_AKxQ5uTbsRCr9CNPa6R8FAtO0xXKjYyFclQ3iBbeVxNS6ukQXXwGNgbL1FZgbtQFIdS7BpH8p6T8GwXBXAJ89KZhXC5arzPdsDYdxnbhrDkojjF8IlE4WBZH3ZTMCmCcnJnuT9G5CAVUL2PSpxSttOlQ0J-cuAZ1zlAotVa1nFeXNkhIqwCwyBnCBNWzKjp0AwVKrOWjgLbsyYv2ftkCu05azL2N3GjPwo_cpSBVlcJj06GXspN9Xb-swWk8k12GFD6FKkqFkSJNjOp9L-1gu8YMti3wX0Ms-_YXZEFZurb0u_5MWjLwmyzP0jMr6MPgtoEyZCxiYr4C3UaomhSs5wArXQSXuMxTUCfBn2h528wrWfsNUle2cxtVvcVWumgd6GMiEpP1gbp23-KVSlADhAhn_EpflBnjScrKMjT3pUOJpE1Ef0y2BTzYZWTpD_5K3fvMZj_NOKlOQXS0iOs5_5gkWqeaeLNycgn2wL1xzMKsoH2az2keGxWcbXP9Cy5Ju4RpDvsWJ1t0

Kráľovská rodina pritom bola presvedčená, že ide len o školskú lásku, a že po lyžovačke sa dvojica rozíde. „Na konci trojročného univerzitného kurzu, keď obaja získali diplom, si všetci vrátane kráľovnej pomysleli, že to je koniec, a že pôjdu každý svojou cestou a že sa William vráti domov a stretne niekoho v rámci aristokracie,“ spomínal životopisec Morton.

Keď William rodine oznámil, že Kate je tá pravá, boli zaskočení a v šoku. Jeho rodina však mala nakoniec v niečom pravdu – život po univerzite nebol vôbec jednoduchý. Pár odišiel zo súkromnej školy na svetlo verejnosti, kde novinári sledovali každý ich pohyb.

Tlak verejnosti neustáli

Tlak novinárov a spoločnosti bol nakoniec natoľko veľký, že sa rozišli. Randenie s osobou z kráľovskej rodine prichádza s obrovským tlakom a životopisec Morton tvrdí, že tento rozchod bol vlastne Williamov spôsob, ako ponúknuť Kate únikovú cestu.

„Bolo to znamenie Williamovej zrelosti, že dával Kate šancu vzdať sa postu budúcej kráľovnej,“ prezradil Morton o dvojici. „V tom čase som z toho nebola veľmi šťastná, ale v skutočnosti som sa vďaka tomu stala silnejším človekom,“ prezradila Kate, ktorá neverila tomu, že by sa s Williamom ešte niekedy dali dohromady.

Článok pokračuje na druhej strane:

Časť 2 / 3

Už ste čítali?

O rysej elegancii aj perverzných vydrách s fotografom divej…

Kvetoslava Šlavku známi okolo Liptova volajú Kvetko. Poznajú ho…

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…