Dobré noviny
Stále ma doma lístok, na ktorý mu napísala svoje číslo. Beckhamovci sú aj po 25 rokoch zaľúbení až po uši
Simona Gálová
Simona Gálová

Stále ma doma lístok, na ktorý mu napísala svoje číslo. Beckhamovci sú aj po 25 rokoch zaľúbení až po uši

David Beckham a Victoria Beckham
David Beckham a Victoria Beckham — Foto: Profimedia

Máme šťastie, že sa máme, hovoria Victoria a David po rokoch manželstva.

Victoria a David Beckhamovci sú už 25 rokov azda jedným z najikonickejších párov zo sveta šoubiznisu. Dvojica sa spoznala ešte v minulom storočí a dodnes stoja pevne pri sebe. Aj keď každý pozná ich kariéru, ktorá ich priviedla k nepopísateľnej sláve, málokto pozná ich ľúbostný príbeh, ktorým dokazujú, že pravá láska môže trvať skutočne večne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa David Beckham (@davidbeckham)

Vyšlo to až na druhý pokus

V deväťdesiatych rokoch sa Victoria Adamsová preslávila vďaka kultovej dievčenskej skupine Spice Girls, ktorá dobyla hitparády po celom svete. V tom istom čase si David Beckham budoval dobré meno v Manchestri United. Aj keď Victoria nemala o futbal záujem a netušila, kto je David, on poznal „Posh“ zo Spice Girls veľmi dobre. „Áno, láska na prvý pohľad existuje,“ prezradila Victoria o prvom stretnutí v salóniku hráčov Manchestru United začiatkom roku 1997.

Spice Girls sa v ten večer zúčastnili charitatívneho futbalového zápasu a po zápase sa stretli s hráčmi. „Moja žena si ma vybrala z knižky s futbalovými nálepkami a ja som si ju vybral z televízie. Okamžite sa zdalo, že sme vždy mali byť spolu,“ spomínal Beckham, ktorý priznal, že bol do Victorie zamilovaný od prvého momentu. Nemal však odvahu osloviť ju, a to aj preto, že bola od neho o dva roky staršia.

Keď prišiel do hotelovej izby, zveril sa svojmu kamarátovi, s ktorým práve pozerali videoklip od Spice Girls v televízii: „Chcem si ju raz vziať. To dievča v čiernych šatách.“ Aj keď sa David cítil mizerne z toho, že premárnil šancu pozvať Victoriu na rande, pomohla mu nakoniec zhoda náhoda. O týždeň totiž prišla na štadión Victoria opäť. S odvahou tentokrát za ňou prišiel a poprosil ju o číslo. Lístok na vlak z Londýna do Manchestru, na ktorý mu Victoria nechala svoje telefónne číslo, má Beckham dodnes doma.

Pokľakli obaja

Victoria chcela celý ich vzťah držať v tajnosti, a tak sa stretávali na jednom parkovisku, kde trávili celé hodiny. Ani nevedeli ako a o rok neskôr sa už speváčka usmievala na tlačovej konferencie, na ktorej oznamovali svoje zásnuby.

Žiadosť o ruku mala prebehnúť štandardne. David Victoriu privítal v hotelovej izbe, ktorú vyzdobil stovkami červených ruží a žltých ľalií. Keď si konečne kľakol na kolene a vytiahol prsteň, Victoria povedala jasné áno, no zaskočila ho. „Potom som si vytiahla vlastný prsteň a povedala: ‚Nezabudni na dievčenskú silu, vezmeš si ma?‘“ prezradila o jedinečných zásnubách.

Článok pokračuje na druhej strane:

Časť 1 / 2

Už ste čítali?

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu otvorenejší a priateľskejší. Ale pije sa naozaj priveľa

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť za katedrou, vydal sa s krompáčom do sveta

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…