Finančné témy ľudskou rečou prinesie platforma Na účte
Inzercia
Inzercia

Finančné témy ľudskou rečou prinesie platforma Na účte

Otázky týkajúce sa financií, dôchodkov, daní a odvodov sú pre mnohých Slovákov niekedy veľmi komplexné. Preložiť do jednoduchšieho a najmä praktického jazyka sa ich bude snažiť nová platforma Na účte – o peniazoch ľudskou rečou s Petrom Cmorejom.

Foto: Peter Cmorej

Odborník na financie a poslanec NR SR Peter Cmorej v nej bude formou bezplatných webinárov prinášať poradenstvo v oblastiach, ktoré sú dôležité pre každého z nás. Prvý webinár s témou našich budúcich dôchodkov sa uskutoční vo štvrtok 21. apríla 2022 o 18.00 hod. online.

Cieľom projektu Na účte je poskytovať širokej verejnosti poradenstvo v otázkach týkajúcich sa financií, s ktorými sa počas života stretáva každý z nás. Či sú to dôchodky, materské a tehotenské, investovanie alebo platenie daní, vždy je dobré získať kvalitné informácie od odborníkov a mať možnosť poradiť sa s nimi.

Novému projektu Na účte – o peniazoch ľudskou rečou sa veľmi teším. Budeme sa v ňom rozprávať o finančných otázkach z rôznych oblastí a mojou snahou bude najmä správne poradiť. Pretože bez ohľadu na tému, to, čo máme „na účte“, je dôležité,“ hovorí Peter Cmorej, ktorý sa témam ohľadom financií, dôchodkov, daní a odvodov venuje dlhodobo.

Dôležitou súčasťou každého webináru Na účte bude diskusia a odpovede na otázky od divákov. Tieto budú môcť posielať ešte pred začiatkom webináru, aby mohli byť odpovede zahrnuté do jeho obsahu alebo zodpovedané prioritne.

Prvou témou v rámci projektu bude veľmi dôležitá otázka našich budúcich dôchodkov. „Na túto tému sa osobitne teším, je tak trochu aj mojou záľubou,“ hovorí Peter Cmorej a pokračuje: „Faktorov, ktoré ovplyvňujú naše budúce dôchodky, je niekoľko. Na webinári sa na ne pozrieme bližšie a budeme hovoriť o tom, ako sa každý z nás môže pred týmto obdobím zabezpečiť.“

Prvý webinár Na účte – o peniazoch ľudskou rečou s Petrom Cmorejom na tému „Bude v budúcnosti na naše dôchodky?“ sa uskutoční vo štvrtok 21. apríla 2022 o 18.00 hod. na tomto linku. Svoje otázky pred začiatkom webináru môžete posielať prostredníctvom tohto formuláru, alebo ich položiť v diskusii počas živého vysielania. Odoberaním YouTube kanálu Petra Cmoreja dostanete pripomienku pred začatím živého vysielania projektu Na účte.

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…