Najkrajšie novoročné SMS priania. Potešte vašich blízkych vtipnými aj milými vinšami
Dobré noviny
Dobré noviny

Najkrajšie novoročné SMS priania. Potešte vašich blízkych vtipnými aj milými vinšami

Prinášame nám niekoľko inšpirácií na správy, ktorými môžete potešiť svojich blízkych. 

— Foto: Pexels.com

Koniec roka 2021 sa už nezávratne blíži a s ním aj nádej, že ten ďalší bude lepší, krajší a hlavne, že sa naše životy už naozaj vrátia do normálu. Ak by ste svojim priateľom a blízkym chceli poslať novoročný vinš, inšpirujte sa nasledujúcimi správami. 

Pre potešenie

Nech sa starosť všetka zruší a nech vládne pokoj v duši. Čo bolelo nech sa zhojí, čo tešilo nech sa zdvojí. Aby boli v novom roku iba slzy šťastia v oku.

Sedem úspešných dní v každom týždni, 52 týždňov naplnených láskou, 12 mesiacov pevného zdravia a šťastie po celý rok 2021.

Novoročný prípitok nech vám je na úžitok, nech vám dodá veľa síl, aby vás žiaľ neťažil. Nech vás bolesť nezraní – to je mojím želaním.

Nech nový rok splní tvoje tajné priania, nech anjeli tvoje cesty chránia, a problémy nech sa ťa stránia. Šťastlivý nový rok praje… 

Zlomil sa nám čas o hranu, starý rok zahoď za hlavu, neresti, trápenia, to je minulosť, bohatstvo a úspech, to je budúcnosť. PF 2021!

Dnes na liste v kalendári, prvý deň je v januári. Preto verný starým zvykom, pripájam sa k vinšovníkom a prajem Vám v novom roku úspech v každom žitia toku, veľa šťastia, zdravia veľa, všetko, čo si srdce želá.

Do nového roku veľa splnených snov ti prajem. Nech tvoje srdce pre vernú lásku denne bije a šťastie na duši ti radostne žije. A aké predsavzatie do nového roku si treba dať? No predsa aspoň 24 hodín denne sa milo usmievať a radosť všetkým naokolo rozdávať.

Do nového roka pohodu na každom kroku. Nech vaše prianie sa splní, oko slzu neuroní, a keď, tak len slzu šťastia, majte sa celý rok pekne!

Nechajme bokom starosti, je tu doba radosťou. Odšpuntujme fľaštičky, nadeľujme pusinky. A potom nech sa spieva, oslavuje, v Novom roku šťastie, zdravie!

Do nového roku zostáva len pár hodiniek, prajem, nech Ti prinesie množstvo dobrých noviniek. Zdravie, šťastie, lásku a kopu peniažkov, nech máš dobrých ľudí vždy veľmi blízko!

Novoročné priania pre odvážnych

Až ťa šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od chľastu veľmi zle, až ohňostroj ti v zadku vyprskne, bude neskoro ti šťastie priať, tak ti ho prajem teraz na stokrát.

Letí striga na metle, nacenganá vo vetre. Navalená z piva, vína, nabúrala do komína. Žiadne mlieko, žiadne syry, len alkohol dodá sily. Šťastný nový rok.

Nech čerti od Vás smolu odnesú a choroby stratia Vašu adresu. Veľké príjmy, nízke dane a sexu tak primerane počas celého roku praje…

Vinšujem vám nový rok, aby vám odpadol z pece bok, z hrnca ucho, z gazdinej brucho a zo strechy rúra, aby ste v hrnci stále mali kura. Aby sa vám hrach rodil, aby som ja naň chodil. V komore dosť pálenky a samé krásne spomienky.

Novoročné predsavzatia iba krátku chvíľu platia, načo si ich budeš dávať, načo máš sám seba klamať? Pokojne si ďalšiu zapáľ, kto nefajčil, taktiež skapal, pokojne si ďalší nalej, život ide aj tak ďalej.

Už ste čítali?

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…

Horský vodca Ján Kořínek: Ak sa stretnete zoči-voči medveďovi,…

Pre milovníkov prírody a turistov má jasný odkaz.

František prácu smetiara miluje: Nie je to voňavá robota, no…

Vnúčatám kúpil ako hračku smetiarske auto, aby im mohol ukázať,…