Dobré noviny
Trápia vás kruhy pod očami? Čo vám pomôže pri ich odstránení?
Inzercia
Inzercia

Trápia vás kruhy pod očami? Čo vám pomôže pri ich odstránení?

Ak vás trápi nespavosť alebo únava, dôsledkom toho môžu byť aj nepríjemné kruhy pod očami. Hovoria aj o vašom starnutí a o tom, že vaša tvár už nevyzerá najmladšie. Vďaka užívaniu niektorých produktov si však môžete prinavrátiť mladistvý vzhľad. Postupnou aplikáciou krémov na to určených sa môžete bez obáv pozrieť do zrkadla bez výčitiek.

Krémy na kruhy pod očami sú novodobou pomôckou, vďaka ktorej sa budete môcť opäť cítiť mlado, pretože tak budete skutočne vyzerať. Tmavé kruhy pod očami môžu byť aj dôsledkom genetiky, a teda nemusíte byť nutne na vine vy a váš životný štýl. Či už trávite príliš veľa času prácou, nemáte dostatok oddychu alebo oddychujete spôsobom, kedy do neskorej noci čítate alebo sledujete filmy, kruhy pod očami sa časom môžu objaviť aj na vašej tvári. Ako ich teda postupne odstrániť?

Krytie niekedy nestačí

Ak používate makeup, pri ktorom sa spoliehate, že dokonale zakryje vaše vrásky, pri kruhoch pod očami to tak nemusí byť. Ich prekrytím si nepomôžete až tak, ako aplikáciou krémov na to určených. Pomôcť vám môže napríklad očný krém proti opuchom a tmavým kruhom CeraVe Moisturizers, ktorý bude vašim pomocníkom v boji proti tmavým kruhom. Hydratuje a vyhladí vašu jemnú pleť a vy môžete pocítiť úľavu od záťaže v okolí vašich očí. Tento krém je vhodný pre všetky typy pleti a je vhodný pre používanie na noc aj počas dňa.

Mladistvý vzhľad bez kruhov

Ak nechcete pôsobiť unavene, môžete skúsiť rôzne ďalšie krémy, napríklad očný krém proti vráskam a tmavým kruhom Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Supercharged alebo rôzne gélové masky na tvár, ktoré majú ošetrujúci účinok a sú regenerujúce pre vašu pleť. Skúsiť môžete aj sérum pre vaše oči a samy tak vyskúšate ich účinok. Zažeňte únavu a cíťte sa opäť mlado.

Už ste čítali?

List od neznámeho dievčaťa zmenil jeho život. Slovák Marián sa vo Vietname zaľúbil a našiel cestu ku káve

Mal som asi naivnú predstavu, že ľudia, čo robia s kávou, sú bohatí, spomína…

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…