Dobré noviny
Neprajníci jej píšu, že sa k nemu nehodí. Tento muž objal každú krivku na mojom tele a hovorí, že som krásna
Tímea Gurová
Tímea Gurová

Neprajníci jej píšu, že sa k nemu nehodí. Tento muž objal každú krivku na mojom tele a hovorí, že som krásna

— Foto: Instagram: Drew Kutcher

Ľudia neveria, že by si tak pekný a vyšportovaný muž vybral ženu s krivkami.

Jenna Kutcherová tvorí pár so svojim manželom už 12 rokov. Poznajú sa tak dobre ako málokto, majú spolu už dve deti, milujú sa, ale jedna vec nie a nie, aby ju ani po rokoch neprestala prenasledovať. Komentáre ľudí. Tí, keď vidia jej príťažlivé vyšportovaného manžela, neveria, že si za manželku mohol vybrať práve ju. Ženu s krivkami. Jenna, ktorá inak tvorí podcasty, sa o tejto téme nemá problém baviť. Všetkým neprajníkom poslala verejnú odpoveď. „Časť mojej neistoty vo vzťahu k môjmu telu pramení práve z toho, že som vydatá za pána s tehličkami na bruchu,“ hovorí Jenna.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Drew Kutcher (@kickingitwithkutch)

Skutočná láska však nevychádza z toho, ako kto vyzerá. „Tento muž objal každú krivku na mojom tele, každú jamku, každučký kilogram aj pupienok za posledných 12 rokov. Vždy mi pripomenul, že som krásna a to aj vo chvíli, keď som mala o sebe pochybnosti,“ pokračuje. Jej odpoveď sa stala virálna práve kvôli tomu, že sa v nej našlo veľa žien. Mnoho párov predsa pociťuje lásku k tomu druhému bez ohľadu na to, či ich iní považujú za príťažlivých alebo nie. „Veľa žien rieši v duchu rovnakú otázku. Miesto toho, aby na to zabudli, trápia sa a žijú v neistote,“ vysvetlila neskôr pre Insider. Jennin manžel je tréner a na internete podporuje zdravý životný štýl. Vie, že to, ako vyzerajú, sa komentuje celý deň. Vie však aj to, že ju stále miluje bez ohľadu na to, ako vyzerá.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Drew Kutcher (@kickingitwithkutch)

„My nie sme len telá. Mňa nedefinuje len to, že mám krivky, rovnako ako manžel nie je len ten chlap s tehličkami na bruchu. Sme muž a žena, ktorí sa do seba zamilovali a začali spolu chodiť po vysokej škole,“ dodáva. Jenna navyše poukazuje na to, že jej postava vôbec nič nehovorí o tom, aký život žije. V skutočnosti športuje, veľmi zdravo sa stravuje, čo ľudia píšuci komentáre, vôbec netušia. S manželom majú už dve deti. Cesta k rodine však nebola jednoduchá. Dlho zápasili s neplodnosťou, o dve bábätká prišli. „Minulé roky som sa musela zamerať na uzdravenie môjho tela z vnútra. Veľa zmien, ktoré som urobila, nemusia byť viditeľné, keď som v plavkách,“ hovorí. So svojou otvorenosťou nemieni prestať. Chce sa viac zamerať na problémy s neplodnosťou, o ktorých sa tiež mnoho párov bojí hovoriť.     

Už ste čítali?

List od neznámeho dievčaťa zmenil jeho život. Slovák Marián sa vo Vietname zaľúbil a našiel cestu ku káve

Mal som asi naivnú predstavu, že ľudia, čo robia s kávou, sú bohatí, spomína…

Lesník Miroslav Ondruš stál zoči-voči bojujúcim medveďom: Keď odišli, zachvátila ma poľovnícka triaška

Medvedica zaútočila na medveďa a ten sa dlho spamätával z toho, čo sa vlastne…

Nikdy nezabudne, ako na pláži uvidel krásnu Slovenku. Mario Cimarro spoznal Broňu po mnohých omyloch

Pozrela sa na mňa s tými svojimi úžasnými modrými očami, až sa…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na jediný deň: denne ošetrí 120 pacientov

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…