5 dôvodov, prečo je zlatý ZEEN víťazom medzi kolagénmi
Inzercia
Inzercia

5 dôvodov, prečo je zlatý ZEEN víťazom medzi kolagénmi

Kvalitnú značku kolagénu spoznáte aj podľa obalov. A v prípade dizajnového obalu morského ZEEN kolagénu je možné skloňovať len jedno slovo, a to LUXUS!

S nástupom jari sa mnoho ľudí rozhodne konečne niečo spraviť pre svoje zdravie a krásu. Vedeli ste, že skvelým výživovým doplnkom na dosiahnutie tohto cieľa je zaradiť do svojho jedálnička morský kolagén? Na trhu dnes nájdete množstvo kolagénových značiek, no predsa len existuje jeden favorit, ktorého vlastnosti predčia všetky ostatné kolagény na trhu. Chcete vedieť, o ktorom morskom kolagéne je reč? Predsa o tom zlatom od značky ZEEN by Roal a v nasledujúcich riadkoch nižšie vám aj prezradíme prečo!

Lepšia vstrebateľnosť

Nie je kolagén ako kolagén. Viete, po ktorom by ste mali siahnuť, ak z neho chcete vyťažiť maximum? Po tom hydrolyzovanom! Tento typ kolagénu vzniká vďaka procesu hydrolýzy, ktorý ho rozloží na také maličké čiastočky, že ho telo oveľa ľahšie strávi a vstrebe. Takže jeho účinky na seba nenechajú dlho čakať.

V prípade ZEEN hydrolyzovaného kolagénu sa môžete na prvé zmeny na vašom tele tešiť už po 3 mesiacoch pravidelného užívania. Vo väčšine prípadov sa to prejaví na silnejších nechtoch, krásnych vlasoch a žiarivej pokožke.

Množstvo kolagénu v dennej dávke

Pri výbere kolagénu tiež záleží na číslach, a to konkrétne na jednom. Vždy si v zložení pozrite, koľko miligramov účinného kolagénu obsahuje jedna denná dávka. V prípade ZEEN kolagénu je to až 6 000 miligramov!

Ak by ste užívali menšie množstvo, mohlo by sa stať, že na jeho účinky by ste aj po dlhých mesiacoch čakali márne a pri vyššej dávke by vaše telo po strávení potrebného množstva zvyšok vylúčilo. A to by boli doslova spláchnuté peniaze, no nie?

Pridané látky navyše

Aj keď je morský kolagén sám o sebe doslova zázrakom pre ľudské telo, určite vieme jeho benefity znásobiť pridaním ďalších účinných látok.

Preto je súčasťou zlatého ZEEN kolagénu aj vitamín C, ktorý podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu, kyselina hyalurónová, ktorá dodá pokožke potrebnú hydratáciu a zinok, ktorý sa postará o kvalitu nielen pleti, ale aj vlasov a nechtov. Jednoducho úžasná trojkombinácia, ktorá v spojení s prémiovým morským kolagénom dodá vášmu telu všetko, čo potrebujete.

Luxusný obal

Kvalitnú značku kolagénu spoznáte aj podľa obalov. A v prípade dizajnového obalu morského ZEEN kolagénu je možné skloňovať len jedno slovo, a to LUXUS! Morský kolagén je zabalený do krásnej a elegantne vyzerajúcej zlatej krabičky, ktorá obsahuje až 30 čiernych vrecúšok s presne nameranou dennou dávkou kolagénu v prášku.

Je to jednoducho balenie, ktoré sa nemusíte hanbiť vyložiť vo svojom byte ako ozdobu a zároveň si môžete zopár vrecúšok hodiť do kabelky či pracovného stola v kancelárii pre prípad, že by ste na svoju rannú dávku kolagénu doma zabudli.

Výhodná cena, zľavy a darčeky

A čo je na ZEEN kolagéne najlepšie? Že si ho môžete užiť za naozaj výhodné ceny! Teraz dokonca aj s 10 % veľkonočnou zľavou a darčekom vo forme výživového doplnku Antioxidant pre pokožku, ktorý vám pomôže na ceste za krásnou a zdravo vyzerajúcou pleťou.

Ak však dávate prednosť ZEEN kolagénu PURE, nájdete ho taktiež v akciovej cene s 5 % zľavou a rovnakým pribaleným darčekom. Ale pozor, táto akcia platí len od 4. do 14. apríla 2022, takže nepremeškajte túto úžasnú šancu získať krásu a zdravie bez kompromisov.

Doprajte si tieto veľkonočné sviatky starostlivosť, ktorú si vaše telo naozaj zaslúži, a to vo forme zlatého morského ZEEN kolagénu. Stačí navštíviť ZEEN WORLD e-shop, ktorý je túto Veľkú noc plný zliav a darčekov, alebo ho tiež nájdete exkluzívne v predajniach DM drogerie markt. Tak čo, ktoré produkty si prihodíte do svojho veľkonočného košíka?

Už ste čítali?

Jusufova rodina zmenila Šamorín na hlavné mesto zmrzliny: Práškové…

Vraví sa, že Juhoslovania sú všade. Niektorí Šamorínčania…

Všeobecná lekárka Etela Janeková nezavrela ambulanciu ani na…

MUDr. Etela Janeková, PhD. od začiatku pandémie nezavrela svoju ambulanciu ani…

Východniarov lieči tento usmievavý lekár z Kene: Ľudia sú tu…

Kipchanga Chemwotei Sakong pre známych jednoducho Kip. O Slovensku dlho nič nevedel.…

Pavol Croft je slovenský Indiana Jones. Nechcelo sa mu stáť…

K histórii a umeniu mal Pavol Croft vždy blízko. Preto si ich vybral…

Aj keď je úplne nevidiaca, učí na strednej škole: Študenti sa…

Odmalička snívala o tom, že sa bude predvádzať na javisku. Košičanka…

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…