Myslela si, že s ním bude navždy. Mladá žena náhodou vygooglila krutú pravdu o svojom priateľovi
Alexandra Valková
Alexandra Valková

Myslela si, že s ním bude navždy. Mladá žena náhodou vygooglila krutú pravdu o svojom priateľovi

Niečo takéto by ste o svojej milovanej polovičke určite nechceli zistiť. Smutné video mladej ženy malo na TikToku státisíce zhliadnutí.

Priscilla — Foto: TikTok @priscilluhhbaby, Twitter @PriscillUhhBaby

Washington - Zdá sa, že Google skutočne dokáže odpovedať na akúkoľvek otázku, na ktorú potrebujete poznať odpoveď. A bohužiaľ, zdá sa, že aj na to, či vás partner podvádza, ba dokonca či vedie dvojitý život. Priznajme si to, každý z nás je tak trochu závislý od sociálnych sietí a od "stalkovania" svojich tajných lások, bývalých či súčasných. Toto dievča však zistilo pravdu o svojom aktuálnom priateľovi a to dosť drsným spôsobom. 

Mal rodinu i dieťa

Ako píše Unilad, Priscilla zverejnila na svojom účte na TikToku video so svojim nečakaným objavom. Vo videu opisuje, ako sa v jeden piatkový večer dozvedela o svojom priateľovi niečo, čo sa jej nesnívalo ani v tom najhoršom sne. Priscilla z nudy googlila jeho meno potom, ako jej po spoločnej dovolenke tvrdil, že stratil mobil. Odrazu objavila zmienku o jeho dieťati v registri. Potom odhalila, že má šesť mesiacov. Dosť brutálny spôsob, ako zistiť, že vás váš priateľ podvádza…

Video odvtedy získalo viac ako 664 700 zhliadnutí, 53 800 označení "Páči sa mi" a 235 komentárov, v ktorých používatelia reagovali na šokujúce zistenie. Jeden napísal: „To isté sa stalo mojej kamarátke, smutný deň.“

Foto: TikTok priscilluhhbaby

Vyriešil to jednoducho - zablokoval ju

Priscilla neskôr svojim sledovateľom dokonca prezradila, že ju matka dieťaťa oslovila prostredníctvom Facebooku. Priscilla sa tak dostala ku facebookovým fotografiám matky, dieťaťa aj jej ex: „Dieťa vyzeralo presne ako on“. Povedala: „Bolo tam všetko. Bola tam fotografia celej rodiny “. Jej priateľ sa stihol s dieťaťom odfotiť v máji - v rovnakom mesiaci, v akom bola ich spoločná dovolenka. 

Čoskoro sa príbeh jeho dvojitého života rozpadol. Priscilla svojmu bývalému poslala fotografie s dieťaťom, ktoré našla, ale on si ju jednoducho zablokoval. Priscilla vo svojom najnovšom videu odhalila, že sa s matkou dieťaťa stretla a v intímnom rozhovore zistila, ako to všetko bolo. 

„Myslela som si, že s touto osobou budem navždy,“ povedala smutne o svojom expriateľovi. Na záver dodala: „Tak veľmi mi klamal, až mi z toho bolo zle. Po rozhovore s jeho súčasnou priateľkou a matkou jeho dieťaťa som sa doslova povracala.“ Priscilla s expriateľom prerušila všetky kontakty. Aké plynie z príbehu poučenie? Skutočne si treba predtým, ako vstúpite do nejakého vzťahu, najať súkromného detektíva?

Už ste čítali?

Byt v úplnom centre Bratislavy vymenili za šťastie na dedine:…

Nie všetky pokrokové projekty začínajú výpoveďou v korporáte.…

Práca v banke ju už nenapĺňala, pustila sa do výroby ženských…

Práca v banke si vyžaduje biznis oblečenie. Dobre o tom vedela už počas vysokej…

Pre koronu prišiel o prácu, tak piekol veterníky pre záchranárov.…

Keď prišiel Matúšov kolega s nápadom piecť koláče…

Horský vodca Ján Kořínek: Ak sa stretnete zoči-voči medveďovi,…

Pre milovníkov prírody a turistov má jasný odkaz.

František prácu smetiara miluje: Nie je to voňavá robota, no…

Vnúčatám kúpil ako hračku smetiarske auto, aby im mohol ukázať,…

25 rokov predáva kapustu na Miletičke: Pochádzam z generácie,…

Ak ste pravidelnými návštevníkmi známej Miletičky, meno…

Slovák Marek pracuje pre Teslu: Tvrdú morálku v práci vydržíte,…

Marek Vančo pracuje v americkej centrále Tesly v tíme autopilota pre samojazdiace…

O slovenskú gymnazistku majú záujem na Oxforde. Od vedeckej…

Paulína na sebe pracovala nad rámec toho, čo vyžaduje škola. Drina sa…